У друкованих та електронних ЗМІ повідомлялося про благодійний концерт, що відбувся минулої неділі в райцентрі у рамках акції допомоги військовослужбовцям, які захищають єдність країни. Подібні акції планується проводити у різних містах області. Захід у Виноградові розпочався з виконання державного гімну, після чого Тетяна Гудачок заспівала «Думи мої» на слова Т. Шевченка.
Ведуча заходу, заступник директора ДШМ ім. Б. Бартока Наталія Сорводі представила гостей – першого заступника голови РДА Анатолія Бажуру, секретаря міської ради Марію Чейпеш, громадського діяча Юрія Міговка, організаторів, зокрема, представника Правого сектора у м. Виноградові Василя Андрійчука та активістку з Берегова Тетяну Яблінську.
У своєму виступі Анатолій Бажура наголосив, що країна переживає складний час та скруту. Повсюди проводяться акції зі збору коштів та продуктів харчування для вояків у зоні АТО. Завдяки підприємцям та сільським громадам району відправлено 6 тонн продуктів, оскільки з Виноградівщини на Сході воюють 106 військовослужбовців, у тому числі 16 офіцерів.
Волонтер і організатор заходу Василь Андрійчук подякував мерії та райдержадміністрації за сприяння у проведенні акції та всім, хто до неї долучився. Перед малочисельною публікою виступив Юрій Міговк, котрий зазначив: «Присутність городян є доказом того, що виноградівці не байдужі до подій, які відбуваються в країні, зокрема в східних областях».
З допомогою Тетяни Яблінської на площі Миру діти розгорнули величезний прапор, а на знак миру вони запустили в небо жовті і блакитні кульки та ліхтарики. Після виступів малечу запросили до столиків і діти малювали малюнки для вояків. Ці дитячі твори яскраво свідчили про те, що юні громадяни країни бажають миру, у їхній уяві війни не існує.
У той же час греко-католицький священик о. Степан Федорко відслужив панахиду за померлими в зоні АТО та помолився за мир.
Учні ДШМ ім. Б. Бартока дали змістовний концерт патріотичного наповнення. Завершилася благодійна акція виступом авторки і виконавиці Христини Панасюк з Рівного. У рамках акції організаторам вдалося зібрати 3202 грн. для потреб вояків.

