Виграє барвами осінь-чарівниця у душі і на полотні


У виставковій залі «Імпасто» відкрилася персональна виставка живопису виноградівського художника Василя Гудана. Майстер пензля презентував поціновувачам образотворчого мистецтва 75 своїх полотен, які створив за останні кілька років. Тут переважають золоті осінні пейзажі та багаті барвами натюрморти.
Василь Гудан народився 17 вересня 1948 року у Шаланках. Тож саме до свого дня народження приурочив персональну виставку, яка дає символічний старт його ювілейному 70-річчю. Василь Петрович навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва, яке закінчив у 1968 році. Після військової служби працював у різних художніх майстернях нашого міста. Художник був учасником численних художніх виставок у районі та області, є членом творчого об’єднання «Мистецька Угоча». Про це присутнім розповіла керуюча «Імпасто» Валентина Костьо, наголошуючи, що, завдяки великій підтримці своєї родини автор створює чудові картини, які радують око і глибоко поринають у душу.
Як справжній митець, Василь Петрович обирає для створення своїх полотен різні місця і ракурси. Та найбільше любить малювати на даху, весело називаючи себе виноградівським Карлсоном з пензликом і палітрою у руках.
Привітав митця з відкриттям персональної виставки і високо оцінив творчість художника  керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, а також вручив йому грамоту голови Виноградівської РДА за багаторічну сумлінну працю, активну участь в мистецьких заходах району.
Своє захоплення від перегляду виставки висловив начальник відділу культури РДА Василь Югас і також вручив грамоту автору за вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва та збереження духовних цінностей краю.
Від імені колег-художників із прекрасною презентацією свого творчого доробку Василя Гудана привітав художник, голова творчого об’єднання «Мистецька Угоча» Карло Керечанин. Безперечне задоволення та неймовірні враження від виставки висловила громадський діяч Марія Конкіна. Словами поезії художника вшанував поет Василь Кляп, а хвилини музичної насолоди подарувала співачка Тетяна Гудачок.
Виставка триватиме протягом місяця. Не пропустіть шансу насолодитися широтою прекрасної душі автора і золотими барвами чарівниці осені.
Любов ТОКАЧ