Дякуємо всім, хто залишився з нами

Ось і переступили ми поріг у рік з магічною цифрою 2020. Наразі ви тримаєте в руках перший цьогорічний номер районного часопису «Новини Виноградівщини» з традиційним вступним словом подяки всім тим, хто залишається писати літопис життя рідного району разом з нами. А тих, хто передплатив районку, близько тисячі, проте кількість підписників на нашій сторінці у facebook щодня зростає із шаленою швидкістю – вас уже понад п’ять тисяч.
2019 рік був непростим, і водночас насиченим та позитивним. Ми вдячні Богу за те, що допоміг нам здолати економічну кризу. У той час, коли багато районних газет перестали існувати, ми й надалі маємо змогу знову бути з вами – наші вірні та надійні друзі-читачі. Ми щиро вдячні кожному з вас, хто передплатив районку, не зважаючи на підняття передплатної вартості. Здорожчання – не наша примха, а вимога часу. Проте, вартість редакційних послуг залишилася без змін.
Особлива подяка за минулий рік нашим постійним дописувачам, громадським кореспондентам, котрі допомагали нам розширювати географію. Це – Іван Козак, котрий написав нариси вже майже про всіх мешканців Королева, Веряці та Дубовинки. Василь Івашко пише про заслужених жителів Черни, їх побут та гастрономію. Директор Пушкінської школи Наталія Шкіря долучає до публіцистики своїх учнів. Наш колишній редактор Мальвіна Савинець переймається долею ветеранів та волонтерського руху. Знаний краєзнавець Іван Біланчук публікує історію рідного Виноградова у кожному номері газети. Марія Конкіна не може оминути увагою жодну видатну у краї збірку поезій чи прози, та ювілеї творчих людей. Дякуємо всім вам, друзі, за ваш безкорисний труд.
Ми вже писали про те, що районна газета живе за рахунок політичних та комерційних публікацій, реклам і оголошень. Тому дякуємо всім рекламодавцям, котрі були і надалі залишаються з нами. Спасибі за співпрацю прес-центру народного депутата України Владіслава Поляка, прес-центрам районної та міської рад, РДА, окремим депутатам обласної та районної рад. Вдячні за співпрацю Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості, Виноградівському райкому профспілки працівників освіти та науки, управлінню ЖКГ, ТОВ «АВЕ Виноградів» та ряду інших підприємств та установ…
Спасибі листоношам за їх нелегку працю та тим, хто розповсюджує районну газету в кіосках.
2020 проголошено роком Європи в Україні, тож він обіцяє бути насиченим на знаменні події. Ми ж триматимемо руку на пульсі часу, аби щотижня розповідати вам на шпальтах єдиної друкованої в районі газети, чим живуть район, область та Україна сьогодні. Адже ми працюємо для вас!
Наталія Кобаль