Щиро віримо у вашу підтримку!

Наразі всі ми є очевидцями історичного моменту – нового етапу державного устрою України. Ба, більше того, мали змогу долучитися до цього процесу на виборах 25 жовтня. Все нове завжди лякає, насторожує. А особливо, якщо це нове у політиці. Проте, укрупнення районів не новинка, адже у багатьох з вас, народжених у 60-их роках, у посвідці вписано не Виноградівський, а Берегівський район. Багато хто прогнозує цій системі фіаско вже через 2-3 роки, як було і півстоліття тому. Проте, час все розкладе на свої місця.
«Новини Виноградівщини» – районна газета із 75-річною історією впродовж останніх років була єдиним друкованим виданням району Виноградівського (газети-однодневки дуже швидко згасали на медіа-просторі), і залишається такою ж у новоствореному Берегівському районі. Так-так, нам дійсно 75 (!), бо ж перше видання побачило світ 16 грудня 1945 року…
Разом з політичним устроєм змінювалася назва районки, оновлювався колектив… Та єдиним, незмінним залишалося бажання тримати руку на пульсі часу і щотижня доносити до вас, наші вірні та надійні друзі-читачі, свіжі новини громадсько-політичного, культурно-суспільного та спортивного життя громади. Впродовж усіх цих років ми писали літопис історії нашого району разом з вами і для вас.
Тож і тепер маємо тверде переконання того, що потреба друкованого слова, власна, місцева преса потрібна громаді об’єднаного Берегівсько-Виноградівського району. Щиро віримо у вашу підтримку! Залишайтеся з нами, аби бути в курсі важливих подій своєї громади!

Наталія Кобаль