ІСТОРІЯ УСПІХУ ВІТАЛІЯ ПРУНІЦИ

Виноградівська районна філія продовжує знайомити Вас з історіями життя та успіху наших колишніх безробітних. Хочеться зазначити, що це не просто історії, а доля кожної людини та приклад для наслідування. Наша розповідь сьогодні про Віталія Пруніцу, про частинку історії його життя в період 2003 року. Працював білише 6 років
у Виноградівській податковій інспекції на посаді головного ревізора – здавалося, що на той час могло б бути стабільніше. Але молодій людині хотілося зробити більше, приносити більше користі для людей. Тому звільнився і зареєструвався в пошуку кращої долі. За порадою фахівців центру вирішив спробувати свої сили у підприємництві. Старт до започаткування власної справи дала служба зайнятості. Віталій з радістю скористався фінансовою підтримкою, що надав Виноградівський районний центр зайнятості, та допомогою в складанні бізнес-плану. Більше 16 років Віталій Васильович надає бухгалтерські послуги фізичним та юридичним особам у Виноградівському районі: складає квартальні та річні звіти, веде комплексний облік малих підприємств, надає консультації із заповнення податкових декларацій.
Його знають як надійного, висококваліфікованого і надзвичайно відповідального фахівця. «Я дуже вдячний працівникам центру зайнятості, що зорієнтували та підтримали мене у виборі мого шляху, без їх підтримки цього б не було. Для наполегливих та цілеспрямованих немає перешкод для створення власної справи. Головне – мати ідею, обов’язково бути впевненим в своїх силах та професійних навиках, і не забувати підтримувати свій імідж. А з нагоди 30-річчя створення Державної служби зайнятості хочу привітати всіх фахівців служби зайнятості зі святом, та побажати здоров’я і наснаги в роботі».

Наталія ГУК, начальник відділу активної підтримки Виноградівської філії Закарпатського ОЦЗ