Дякуємо всім, хто залишився з нами

Ось і переступили ми поріг нового 2021 року і ви тримаєте в руках перший номер єдиної у об’єднаному Берегівському районі районної газети із зміненою нейтральною назвою. Відсвяткувавши торік свій 75-річний ювілей, у 2021-му «Новини Виноградівщини» переродилися у «Регіональні новини», для того, аби, без географічних прив’язок, задовольнити читацький інтерес ширшої аудиторії, охопивши весь наш теперішній регіон. З новими силами та вірою у краще майбутнє ми знову з вами.
Цей рік хоч і почався з антиковідного локдауну, без звичних масових святкувань, проте теплі родинні зустрічі були у всіх і лунали дзвінкі колядки хлопців та дівчат, дорослих. Ми прославляли новонароджене Богонемовля і молитовно подумки просили Ісусика, аби весь світ цього року зняв маски.
Новий державний устрій, оновлена влада. Це, свого роду, загальне перезавантаження, час змін. Віримо, що все це буде на краще. Віримо, що нашими керманичами і депутатами, яких ми ж обрали, стали люди з народу, працюватимуть на благо громад, а не лобіюючи власні інтереси. І маємо вже перші результати. Вся Україна повстала проти газового свавілля, згуртувавшись на масові акції протесту щодо підняття цін на блакитне паливо і відміни сплати за транспортування його трубами, котрі ми ж і проклали свого часу за власні кошти, прагнучи благ цивілізації. Відрадно, що до так званого тарифного майдану приєдналися і жителі Виноградова та Берегова, яких навколо спільної проблеми об’єднали громадські активісти. І голос народу влада почула: 13 січня Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців. Після тривалого обговорення було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.
Тож, 2021 обіцяє бути плідним і інформаційно-насиченим. Ми щиро дякуємо всім друзям газети, котрі залишилися з нами і листоношам та продавцям кіосків, котрі доносять до читачів свіжу новинку.
Залишайтеся з нами і надалі, адже ми працюємо для вас!

Наталія Кобаль.