Творчий звіт митців до професійного свята

Минулої суботи виставкова зала «Імпасто» запросила поціновувачів образотворчого мистецтва на чергову виставку, приурочену до професійного свята – Дня художника. Це своєрідний творчий звіт членів громадської організації «Мистецька угоча». Свої полотна презентували 9 митців Виноградівщини: Гелена Матій, Ірина, Товт Петро Коцан, Олександр Шандор, Павло Кутлан, Іван Токач, Федір Сільваші, Василь Гудан та Валентина Костьо.
«Щорічно до професійного свята художники Виноградівщини організовують виставку, де презентують свої роботи. Нинішня презентація – це ще один творчий звіт наших митців за рік. На осуд відвідувачів ми представили 46 робіт, серед яких полотна різні за жанром та технікою виконання – це і пейзажі, і натюрморти, деякі з них зовсім свіжі, як кажуть з-під пензля», – сказала керуюча «Імпасто» Валентина Костьо.
Привітав митців із професійним святом та відкриттям виставки начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас, котрий високо оцінив представлені роботи художників, які налаштовують на романтичний лад, як загадкові барви осені, відзначив високу професійність і талант кожного майстра пензля, побажав нових творчих успіхів.
Музичним подарунком для всіх присутніх став виступ лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладача Варіївської ДШМ Вероніки Марко з Пийтерфолво, яка порадувала виконанням пісень та грою на старовинному музичному інструменті цитра.
Дійсно, представлені полотна неймовірно яскраві, насичені кольорами, неповторною виноградівською палітрою, яку кожен автор зумів передати по-своєму, але дуже талановито і влучно. Виставка діятиме місяць. Тож, не втратьте нагоду насолодитися її безмежними квітучими барвами.
Любов ТОКАЧ