Вишиванки, танці, квас та «Чаламада»

У неділю 24 червня у Виноградові відсвяткували День молоді. Розпочали урочистості з параду вишиванок біля пам’ятника винороба, якого також одягли у народне вбрання. Усі мами, що взяли участь у параді, були відзначені емблемою групи «Мами Виноградів». Згодом виноградівці та гості міста влаштували танці під супровід троїстих музик розгорнули жовто-блакитний стяг і вирушили до основного місця проведення заходів – парку Перені. З вітальними словами звернувся до всіх присутніх перший заступник міського голови Василь Ціцей:
– Молодість – це той період, коли формується фундамент майбутнього життя. Зараз молоді люди здобувають знання, створюють сім’ї, набираються досвіду. Вони роблять все для майбутнього України, нашого краю та міста. Тож щиро вітаю усіх вас зі святом молоді. Бажаю, щоб ваші плани та мрії реалізувалися, майбутнє було прекрасним та щасливим, а ваші діти, внуки жили у прекрасній та щасливій державі.
Після цього на всіх чекали різноманітні заходи: пленер художників «Вік не має значення», де кожен міг намалювати будь-що без виключення. На території проведення свята також було організовано майстер-класи по малюнку на гіпсові, плетінню віночків, бої подушками, перетягування канату. Найбільшу кількість бажаючих взяти участь викликав конкурс по швидкісному випиванню квасу, у якому кожен переможець у різних вікових категоріях отримав цілий блок квасу та презентаційні бокали. Як сказав один із переможців Михайло, на участь у конкурсі його наштовхнула спека. Найменші у цей час каталися на атракціонах, куштували солодку вату та обирали повітряні кульки, що припали до вподоби.
Не обійшлося без тематичних та костюмованих фотозон, де відвідувачі свята робили світлини на пам’ять у ковбойських капелюхах.
По обіді у амфітеатрі парку відбулися танцювальні майстер-класи по сальсі, рок-н-ролу та хіп-хопу від місцевих клубів танцю. До вивчення танців долучалася як малеча, так і їх батьки, дідусі з бабусями.
Увечері на виноградівців чекала концертна програма від «Севлюш Діксі-Бенд», Даяни Оравець, Світлани Фельцан, ТОП учасників фейсбук-групи «Креденц сміху», танцювального гурту «Галактика», гурту «ДНК», «Чаламада». Ось так творчо та драйвово Виноградів відсвяткував День молоді.
Олександра Костьо,
студентка відділення журналістики УжНУ