Довгоочікуваний подарунок – малятам Вербівця

Минулої п’ятниці у селі Вербовець відбулося урочисте відкриття відновленого дошкільного закладу «Ялиночка». Для здійснення капітального ремонту приміщень дитсадка у селі Вербовець із державного, обласного та районного бюджетів було виділено близько 3,5 мільйонів гривень. Завдяки злагодженій командній роботі жителі населеного пункту, після 20 років перерви, знову отримали сучасний дитячий садочок.
Привітати сельчан, а також найменших жителів Вербівця із такою визначною подією завітали в. о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, консул консульства Угорщини в місті Берегово Іштван Дебнар, депутати Закарпатської обласної та Виноградівської районної рад, Вербовецький сільський голова Іван Зелик та інші.
Будівля, розрахована на 75 дітей, була зведена ще в 1977 році, а в 1998-му дитячий садок закрили на ремонт, який затягнувся аж на 20 років. За цей період неодноразово мінялися підрядники, коригувалася проектно-кошторисна документація, однак завершити роботи через брак коштів не вдавалося. Тільки з 2016 року завдяки спільному фінансуванню з державного, обласного та районного бюджетів вдалося вийти на фінішну пряму.
Оновлені приміщення «Ялиночки» оснащені сучасними меблями, ігровими кімнатами, новою сантехнікою, кухонним обладнанням тощо.
– Сьогоднішній день, я впевнена, увійде в історію вашого села, адже відкриття цього дитячого садочка – довгоочікувана та надзвичайно бажана подія. Особливо приємною вона є для найменших жителів Вербівця, адже саме вони повною мірою відчують прекрасні моменти перебування у сучасному та затишному дошкільному закладі, – наголосила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.
Вона також вручила подяку голови райдержадміністрації депутату районної ради Йосипу Фоврішу та цінний подарунок для дитячого садка.
Під оплески присутніх відбулося урочисте перерізання символічної стрічки, почесне право зробити яке надали в. о. голови райдержадміністрації Наталії Костелебі-Веремчук, депутату районної ради Йосипу Фоврішу та сільському голові Івану Зелику.
Затим священнослужителі провели святкове освячення закладу. Відтак усі присутні змогли оглянути чудові сучасні групові приміщення дитячого садка.
На знак подяки за пророблену роботу маленькі вихованці «Ялинки» разом із своїми вихователями підготували перший святковий концерт для поважних гостей та всіх присутніх. Любов ТОКАЧ