Рука допомоги від благодійного фонду

Я вже розповідала про те, з яким величезним випробуванням стикнулася наша родина. Потрібні були не лише сила духу, а й величезні кошти. Та в народі недарма кажуть, що проявлене добро повертається сторицею. І сьогодні я хочу подякувати за милосердя, яке дає надію моєму внукові Ростіку на одужання і зцілення.
Більше півтисячі знайомих і незнайомих людей прийшли нам на допомогу. Хтось збирав кошти у церквах, хтось переказував їх на банківську картку, дехто приносив гроші додому. Останній переказ у сумі 39330 гривень ми отримали тиждень тому від благодійного фонду «Виноградів», який виставив 18 скриньок у різних місцях Виноградова. Дякую всім небайдужим, які виявили милосердя і вкидали у них гроші, дякую особисто Віктору Альошину та Івану Бушку, які зробили це в підтримку нашої родини. Погодьтеся: у такий непростий час люди, на жаль, часто-густо не помічають ближнього, проходять повз стороннє нещастя. Але у світі, який для всіх єдиний, як небо і сонце, і Бог — немає нічого і нікого стороннього. Інколи просто добре слово, розуміння, дружня порада чи невеличка матеріальна підтримка може повернути віру в життя та силу одужати. Це і є милосердя як найвірніший знак справжньої величі людини.
За допомогу ми вдячні кожному, хто з розумінням вислухав, підтримав та долучився до благодійності. Хочеться, аби в нас не меншало співчутливих людей, готових подати руку допомоги тим, хто цього вкрай потребує.
Мальвіна САВИНЕЦЬ,
жителька м. Виноградова