Сім чарівних фарб від Євгенії Буй

Під такою назвою у Виноградівській районній бібліотеці для дітей нещодавно відкрилася персональна виставка талановитої дівчини – учениці 5 класу ДШМ ім. Б. Бартока та 10 класу Королівської ЗОШ №2 Євгенії Буй. Приурочений вернісаж Всесвітньому дню дитини, який ми щорічно відзначаємо саме у листопаді.
«Кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху та знайти себе і для цього й існують школи мистецтв, творчі студії та бібліотеки. Виноградівська районна бібліотека для дітей завжди відрита для юних талантів, не один рік ми працюємо над створенням умов для виявлення, розвитку, підтримки та популяризації дитячої творчості. Цього разу ми пропонуємо на огляд роботи чарівної і надзвичайно талановитої дівчинки Євгенії Буй, котра під вмілим наставництвом прекрасного педагога Діани Добош-Броди багато працює над тим, аби свій талант розвинути і відточити, щоб в майбутньому стати успішною художницею. Ми всі їй цього дуже щиро бажаємо.
На презентацію творчих робіт юної художниці ми запросили людей, які добре знаються на мистецтві, адже самі є творцями прекрасного: художників – Федора Сільваші, Олександра Маринича, Валентину Костьо, майстриню Оніку Ковач, та журналіста Василя Горвата», – зазначила, відкриваючи презентацію, завідувачка Виноградівської районної бібліотеки для дітей Йолана Любка.
Гості з великою зацікавленістю переглядали роботи, представлені на вернісажі, яких, до слова, близько 30. Вони щиро захоплювалися майстерністю юної художниці і бажали подальших творчих успіхів.
«Для того, хто живе мистецтвом, не існує жодних перешкод, ніщо його не зможе зупинити. Адже прекрасне навколо нас і, навіть, якщо не малювати його, а лише споглядати, – це вже і є мистецтво. Картини Євгенії в чергове підтверджують, що навчитися розуміти мистецтво потрібно так само, як і навчитися малювати та творити», – влучно підкреслила, вітаючи молодий талант, художниця Валентина Костьо.
Привітала свою талановиту ученицю Діана Добош-Брода і побажала, щоби цей старт дав їй поштовх для великого мистецького майбутнього. Вона також висловила подяку організаторам таких чудових заходів, завдяки яким наші юні таланти мають можливість проявляти свій творчий потенціал.

Любов ТОКАЧ