Відроджують культуру верхової їзди на конях

За цю справу ще рік тому взялося виноградівське подружжя Ілдіка та Ерік Маргітичі.
Втілення свого задуму підприємливі любителі коней розпочали зі створення власної ферми, яка швидко переросла у кінний центр з лагідною назвою «Селід».
За останні півроку прогулянки на конях для дітей та різні атракції за участі гривастих улюбленців Маргітичів стали своєрідною родзинкою містечка під Чорною горою.
А до кінного центру на околиці Виноградова раз за разом потягнулися бажаючі полюбуватися доглянутими скакунами, поспілкуватися з ними чи й самим посидіти у сідлі. Адже їзда на конях є не тільки гарним відпочинком, але й доброю терапією для зміцнення здоров’я, досягнення психологічної рівноваги та самовпевненості.
Ми прагнемо відродити культуру верхової їзди, –  розповіла Ілдіка Маргітич. – Для цього ми з чоловіком вирішили провести для виноградівців і гостей міста презентацію свого кінного центру. Ми дуже раді, що на запрошення відгукнулися десятки родин із міста та району, які прийшли до нас із дітьми і всі добре тут почуваються.
Для учасників цього велелюдного заходу майстер-клас із верхової їзди провели фахівці з Угорщини. А допомогали їм у цьому юні вершниці, роль яких успішно виконували дочки та хресниця Маргітичів.
Угорські вершники-гусари демонстрували також вправну стрільбу з лука, бої на шаблях. Насамкінець діти і дорослі мали чудову нагоду безкоштовно покататися верхи на конях. Вдячними оплесками публіка супроводжувала виступи членів мукачівського клубу айкідо «Самурай».
Джерело Голос Карпат