Міські теліжанки мають нового керівника

За давньою традицією, щоліта активісти міського жіночого товариства імені Олени Теліги виїжджають на екскурсію. Коли куди. Вже побували в двох  музеях Новоселиці і Пийтерфолвівській картинній галереї,  в єдиному на Україні сільському музеї  Пушкіна у селі Пушкіно, у музеях ткацтва в Хижі і Черні, в Старому селі Тисобикені тощо. А минулого тижня зробили «вилазку» автобусом на природу – 30  жінок міста і навколишніх сіл побували на одній із баз  відпочинку у          «Винничках».
Саме на природі було проведено і звітно-виборні збори осередку. Новим головою товариства обрано заслуженого працівника культури, директора районної бібліотечної системи Катерину Вашкебу – двадцять років тому вона була в числі тих організаторів, які створили у Виноградові це жіноче товариство.
І відтоді постійно з ним активно  співпрацює.
Під час відпочинку Михайло та Роза Талабіри, Люба та Леся  Стець чаклували над смачним бограчем і пекли картоплю з салом на саморобній плиті,  Маргарита Станко і Катерина Гейруш нарізали салати, Катерина Скиба і Магдалина Турзай готували бутерброди…
Під оплески присутніх у члени товариства прийнято операційну медсестру райлікарні Анастасію Кіс та директора Виноградівської ДШМ Віктора Марушку, їм вручено теліжанські медалі. Привітали з ювілеєм весілля Маргариту Лизанець,  з народженням онука – Христину Кіндюх… Так вже заведено у цій громадській організації, що особисті радощі діляться на всіх, це додає кожному сил і енергії.
Допізна того дня на березі Тиси лунали українські народні пісні, звучали дотепні жарти. Жінки вирішили наступного місяця провести теліжанські вечорниці, щоб гуртом обговорити свої плани на перспективу.
Мальвіна САВИНЕЦЬ,
заступник голови міського жіночого товариства ім. О. Теліги.