Про призов громадян на строкову військову службу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Н А К А З
військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату
     ­­­­­­04.04.16 р.       м. Виноградів        № 19

1. Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,  строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» з 5 травня по 30 червня  проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.
2. Явці на призовні дільниці Виноградівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народились у 1990 – 1997 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 53 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату 5 травня 2016 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, і тимчасово перебувають на території Виноградівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районні військові комісаріати для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від форм власності і від їх підпорядкування, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
7. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.
Військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату, підполковник Василь ЗУБАТОВ