Новий сервіс для клієнтів центрів зайнятості – «Електронна черга реєстрації безробітних»

На порталі Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) почав діяти новий сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.
Про це повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, Державна служба зайнятості продовжує реформування. За останній час в роботу служби запроваджено багато новацій, серед яких відео-резюме, відео презентації вакансій, он-лайн-співбесіди. Ми прагнемо відповідати запитам сучасного суспільства та бути активним гравцем на ринку праці. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою. Тому розпочав свою роботу наш новий сервіс із он-лайн реєстрації на прийом. Це допоможе заощадити час шукачів та дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно», – сказав Юрій Фущич.
Завдяки сервісу можна, не виходячи з дому, записатись на первинний прийом до центру зайнятості або отримати консультації. За словами директора Закарпатського обласного центру зайнятості, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон для відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця ЦЗ, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги.
Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».
До слова, це лише частина великої модернізації Служби зайнятості. Вже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт ДСЗ, який стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні та на Закарпатті зокрема.