Рятувальники Виноградівщини відзначили своє професійне свято

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня рятівника відбулися 17 вересня у приміщенні будинку культури. Із професійним святом тих, хто повсякчас готовий прийти на допомогу, нерідко ризикуючи й власним життям, вітали заступники голів міської та районної ради, районної державної адміністрації.
Під час урочистостей на адресу рятувальників звучали слова вітань і від начальника Виноградівського районного відділу Володимира Турдая та начальника 6-тої державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів Володимира Масюка.
З нагоди професійного свята окремі працівники та пенсіонери оперативно-рятувальної служби та місцевих пожежних команд були нагороджені грамотами, а сільські та селищні голови подяками за вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної справи своїх населених пунктів.
На святі також були присутні делегації пожежних з Угорщини та Словаччини, які приїхали у Виноградів відзначити професійне свято зі своїми українськими колегами.
Подарунком для рятувальників стали концертні виступи талановитих танцювальних колективів та співаків.
Після урочистої частини, рятувальники організували на площі Миру виставку пожежно-рятувальної техніки та провели святкову акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Кожний охочий житель та гість міста зміг ознайомитись із пожежно-рятувальної технікою та оснащенням, яке щодня служить для приборкування вогню та ліквідації інших надзвичайних подій. Практично показали умовне гасіння пожежі. Особливе захоплення така можливість викликала у малечі та школярів різного віку, які могли роздивлятись зблизька пожежну техніку, розпитувати у справжніх вогнеборців про їхню роботу та фотографуватись з ними.
А курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відвідав міську школу №8, в якій навчався, щоб ознайомити учнів із професіями, які можна здобути в цьому навчальному закладі ДСНС.
Виноградівський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області