Виноградівські рятувальники провели акцію

У вівторок,17 вересня, вся Україна вшановувала відважних людей, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. День рятувальника – це професійне свято представників декількох професій – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спеціальних підрозділів. Це день, коли ми висловлюємо свою безмежну вдячність співвітчизникам, котрі зробили вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
А напередодні свого професійного свята, 16 вересня, працівники Виноградівського УДСНС на центральній площі міста провели надзвичайно цікавий захід для дітей та їхніх батьків, приурочений Дню рятувальника, під час якого провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Найперше виноградівські рятувальники вчили діток правильним діям у разі виникнення пожежі та різного роду характеру надзвичайних ситуаціях. Навели приклади причин виникнення пожеж. Згадали про безпеку поведінки в екосистемах краю та громадських місцях.
Під час акції працівники демонстрували спецтехніку та розповідали про роботу пожежно-технічного обладнання, яке використовують при виконанні бойових завдань. Діти мали змогу на якийсь час побувати в ролі рятувальників. А найсміливішим і кмітливим працівники ДСНС подарували повітряні кульки та пригостили смачним морозивом.
Вл. інф.