Двійня по-Королівськи

Наша газета неодноразово вже писала про народження в районі двійні, а також трійні. Свого часу я розповідав про трьох сестричок-близнючок, а ще був випадок, коли наша односельчанка народила аж чотирьох синів.
Звичайно особливої уваги заслуговує село Велика Копаня, де за останні роки народилося найбільше двійнят. Хоча й наше Королево не відстає у цьому плані. А за народжуваністю селище обганяє всі населені пункти, адже лише за дев’ять місяців поточного року на світ з’явилось понад 200 малят, більшість з яких ромської народності.
Коли на світ з’являється одразу декілька немовлят – це справжнє диво. Нещодавно я поспілкувався з молодою мамою чудових двійняток – дівчинки і хлопчика Мирославою Муска. Сина батьки назвали Даніель (до слова, ім’я йому вибрав тато), а донечку нарекли гарним ім’ям Софійка.
Жінка зізналася, що довгий час вони з чоловіком не могли мати діточок. Аж ось через дев’ять років Бог винагородив їх за терпіння і подарував одразу двох неймовірно чудових здорових малюків. Даніель народився з вагою 3 кілограми, а Софійка – 2,500, тобто, у межах норми. Наразі малеча активно набирає вагу. Дякувати Богу, з апетитом у них все в порядку. Як у тому відомому мультику – поспали, то можна поїсти і навпаки. Адже це зараз для них основне. Молоді батьки не натішаться своїй двійні, з величезною турботою піклуються про них. Бо двоє діточок потребують подвійної уваги.
До слова, я дізнався, що в Королеві незабаром очікують народження ще декількох пар двійнят. Отож, такими темпами ми зможемо навіть обігнати «столицю двійнят» Велику Копаню. Та не це наразі головне. Важливо, аби наш український рід міцнів і розростався, аби нашому роду не було переводу. А чи в Королеві малеча народиться, чи у Великій Копані, чи в іншому місці – це вже не має значення…
Іван КОЗАК, наш громадський кореспондент