Естетична смакота від Тетяни КУС

Її торти і тістечка можна сміливо назвати витворами талановитих рук. Коли на них дивишся, то не одразу віриться, що всі ці деталі можна їсти. Тендітна і юна Тетяна Кус із Виноградова зовсім не схожа на пухкенького кондитера, якими ми їх уявляємо. Вона – ніжна і скромна дівчина, яку пам’ятаю зовсім малою школяркою-однокласницею моєї доньки. Коли дізналася про захоплення Тетянки, по-справжньому здивувалася і навіть була приємно вражена.
Вона займається випічкою нещодавно, а точніше близько року. Захопилася цим якось спонтанно. Часто в Інтернеті бачила кондитерські вироби, які вражали і дивували красою. Їй захотілося спробувати самотужки спекти торт і порадувати рідних. Вийшло так, що перший свій виріб вона виготовила якраз на день народження брата. Відтоді всі рідні і знайомі, котрі спробували смачний торт, засипали її замовленнями. На кожне свято чи день народження, якусь родинну подію або й просто до кави дівчина готувала своїм близьким солодкий сюрприз.
У сім’ї більше полюбляють шоколадні та кавові торти (до слова, це улюблений смак її мами), а дівчині до душі звичайний білий бісквіт. Пробувала різні форми, додавала всілякі інгредієнти, експериментувала, вишукуючи особливий смак. Дуже допомагають відео та книжки для кондитерів. Пече торти переважно вдома, без якихось особливих інструментів, користуючись тим, що є на кожній кухні.
Над замовленням старанно працює, намагаючись втілити всі побажання. Вона вже створювала для дівчаток та хлопчиків героїв мультфільмів, машинки і м’ячі тощо. Та найбільше задоволення отримує від роботи над тортами для малесеньких новонароджених малюків. І справді, вони вдаються їй по-особ-ливому зворушливі та сентиментальні. Нещодавній шедевр дівчини – білий рояль, уквітчаний трояндами. Зізналася, до цієї роботи бралася з великим хвилюванням. Була дуже задоволена, коли він вдався не лише гарний на вигляд, але й надзвичайно смачний. Юна кондитер отримала купу відгуків, а це дало неабиякий стимул для подальшого розвитку.
Наразі Тетяна планує вдосконалюватись завдяки різним онлайн майстер-класам та курсам підвищення професійності. Каже, що нарешті знайшла справу, якою мріє займатися все життя. «Я зрозуміла і всім про це говорю: робіть те, що подобається і приносить задоволення, йдіть до мрії, не зважаючи ні на що. Тільки так можна досягти успіху», – сказала вона. Тепер і батьки змирилися з вибором доньки, які вважали, що це лише її чергове хобі. В планах дівчини стати справжнім професіоналом улюбленої кондитерської справи. Вона мріє відкрити власну кондитерську, де кожен охочий зможе насолодитися її вишуканими солодкими шедеврами.
Любов ТОКАЧ