Громадський благодійний фонд «Виноградів» ЗВІТУЄ за свою діяльність у 2019 році

Цьогоріч нам виповнилось 5 років, впродовж яких ми популяризуємо благодійну справу та ідеї доброчинності у Виноградові та районі. Щодня наша команда шукає можливості для допомоги тим, кому сьогодні доля підготувала випробування, ми повертаємо людям віру в прихильність долі та впевненість у завтрашній день.
Минулий 2019 рік почали з допомоги Сашику Костробі із Сасова. «Благодійна резиденція Діда Мороза», організована Евеліною Шперик та Крістіаною Параскою із студії декору і флористики «Ivory», у партнерстві з фондом «Виноградів», зібрала на лікування Сашика 25 000 гривень.
В лютому стартував благодійний збір коштів на лікування Світлани Сідун з Підвиноградова. Молода мама двох діток боролась з раком легень. На жаль Світлана померла. Всі пожертвувані на лікування кошти в сумі 23 190 гривень були передані сім’ї покійної.
У березні ми проводили збір на лікування Мартінка Молнара з Виноградова. З березня по травень на лікування хлопчика небайдужі пожертвували 68 322 гривень. Збір коштів проводився за активної участі виноградівчанки Альбіни Конар.
В квітні наші волонтери провели вже стадиційне весняне прибирання мікрорайону Корятовича, яке анонсували креативним відео-роликом.
З травня по червень збір коштів для школяра з Олешника Василя Тупиці. 17-річний хлопець пережив раптовий інсульт. Гроші потрібні були на лікування та реабілітацію. Небайдужі пожертвували 35 550 гривень.
В червні відбулись дві «зелені» акції. Першу, «Чистий Канків», ми провели разом з учнівською молоддю району та лісівниками Виноградівського держлісгоспу на замковій горі, яку очистили від чагарників. Під час другої наші волонтери провели благоустрій території перед дитячими відділеннями Виноградівської райлікарні.
Також ми долучились до збору коштів на операцію виноградівчанки Ніни Кіцули. Акцію ініціювали подруги жінки. Сума пожертв склала 10 825 гривень.
З червня по вересень фонд проводив збір коштів на лікування 12-річного Владислава Гриценка з Виноградова. Хлопець страждає від імунного захворювання і проходить курси терапії в Австрії. Містяни-благодійники підтримали хлопця на 56 629 гривень.
В липні ми ініціювали благоустрій дитячого майданчика «Кока-Кола» у мікрорайоні Корятовича. До акції активно долучились мешканці сусідніх багатоповерхівок.
В серпні, за проханням дитячих лікарів Виноградівської райлікарні, для маленького жителя Черни придбали апарат для відсмоктування слизу.
24 серпня, на День Незалежності, фонд здійснив мрію 19-річної виноградівчанки Надійки Танчинець: особлива дівчинка підкорила Говерлу. Неймовірна, сповнена яскравих емоцій пригода стала можлива завдяки міцним рукам виноградівців, які винесли Надійку на Говерлу, використовуючи спеціальний візок – «джульєтку».
З вересня по листопад ми проводили благодійний збір коштів на лікування і реабілітацію 20-річного Василя Шнайдера з Фанчикова. Влітку юнак-заробітчанин потрапив у смертельне ДТП на залізничному переїзді в Чехії. Небайдужі пожертвували 23 000 гривень. На превеликий жаль сьогодні хлопець все ще перебуває в комі у хоспісній палаті Виноградівської райлікарні.
У жовтні оновили формат постійнодіючої спільної з «Товариством червоного хреста міста Виноградів» соціальної акції «Корзина доброти» і запустили благодійний челендж. «Виклик» став популярним серед містян і продовжується також у новому 2020 році. І вже у листопаді допомога в рамках цієї акції стала адресною.
Починаючи з листопада, проводиться збір коштів на лікування Адамчика (Ванічки) Явицького з Великої Копані. Хлопчик народився з ДЦП і потребує постійного лікування від постійних і болючих судом.
У грудні Виноградівська РДА в партнерстві з Неветленфолівською дитячою школою мистецтв та за підтримки фонду «Виноградів» провела для Ванічки благодійний концерт та зібрали 80 800 гривень. Також спортсмени міста, під час організованого ними благодійного спортивного заходу, зібрали на допомогу хлопчику 8720 гривень.
Всі святкові дні скринька для збору благодійних коштів Ванічці на лікування знаходиться в «Резиденції добрих справ» (організатори, вже згадані Евеліна Шперик та Крістіана Параска) – в казковому будиночку Діда Мороза на центральній площі Виноградова.
До дня Святого Миколая ми випустили святкову відео-історію про Ольку Копилець та Крістінку Мар’ян з Підвиноградова. Кілька років тому фонд проводив збір коштів на операції для цих дівчат. Лікування дало результат і сьогодні Олька і Крістінка вчаться ходити.
Вже традиційно ми долучились до проведення Новорічного свята для особливих діток, організатором якого є управління соцзахисту та відділ культури Виноградівської РДА. А наші волонтери разом з Дідом Морозом навідались до малих пацієнтів Виноградівської райлікарні.
Наприкінці 2019 року наша команда стартувала з впровадженням проекту першого молодіжного хабу для активної молоді Виноградівщини. Реалізується ця ініціатива за підтримки ГО «Простір молоді».
Окрім збору благодійних коштів і організації різних акцій ми також займаємось консультативною соціальною допомогу, яку надаємо громадянам, які звернулись, безкоштовно. Минулого року в цьому напрямку ми допомогли: інваліду І групи Олександру Рябоволову з Виноградова із влаштування у Виноградівський геріатричний пансіонат; надали юридичну та консультативну допомогою соціального спрямування матері 5-ох дітей з Виноградова Мальвіні Балог; надали консультаційну допомогу та допомагали оформити опікунство над 5-ма дітьми Степану Товту з Виноградова; допомогли важкопораненому юному АТОвцю з Підвиноградова Івану Кіралю оформити документи для призначення військової пенсії; сума одноразової адресної фінансової допомогти у 2019 році склала 16 500 гривень. Також неодноразово ми передавали соціального незахищеним сім’ям району та «Товариству червоного хреста міста Виноградів» одяг, взуття і іграшки, які отримували від жителів міста.
Продовжили торік співпрацю з Виноградівським державним коледжем Мукачівського державного університету, студенти і студентки якого вже кілька років представляють волонтерський рух фонду.
Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до дружної волонтерської сім’ї, заповнивши анкету-заявку на нашій сторінці: http://vinogradiv.org/oformiti-zayavku/.
І, нагадуємо, що ми завжди відкриті для співпраці з небайдужими і активними мешканцями Виноградівщини. Впевнені, що разом ми зробимо 2020 рік ще більш результативним!
Наші контакти: 90300 Україна
Закарпатська обл.
м. Виноградів, вул. Миру, 51
Телефон: +38 (095) 787-67-97
E-mail: help@vinogradiv.org
Веб-сайт: http://vinogradiv.org
БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!
#благодійністьлюбов
Громадський благодійний фонд
«Виноградів»