Ми реорганізовуємось

Минулого вівторка у приміщенні редакції газети «Новини Виноградівщини» відбулися збори засновників нашого комунального підприємства – районної ради та райдержадміністрації. Питання порядку денного одне – реформування ЗМІ.
У Законі України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статті 3, п. 1 йдеться про: вихід органів державної влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування із складу співзасновників друкованого засобу масової інформації та редакції з перетворенням редакції членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. Тож, до кінця поточного року ми маємо перетворитися з комунального підприємства у товариство з обмеженою відповідальністю.
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук зачитали відповідні рішення про вихід зі складу співзасновників комунального підприємства «Районний редакційно-видавничий комплекс «Новини Виноградівщини», а колектив редакції газети та друкарні проголосував про вхід до складу засновників роздержавленого підприємства.

Вл. інф.