Надія Мотрунич –кращий класний керівник району

Не зважаючи на те, що в школах канікули, їхні вчителі про відпочинок навіть не думають. Саме цими днями на базі міської ЗОШ №3 з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога XXI століття відбувся фестиваль-конкурс «Майстерність без меж», де визначали кращих із кращих класних керівників загальноосвітніх закладів Виноградівщини.
Організаторами цього цікавого дійства виступили районний методкабінет управління освіти, молоді та спорту, методоб’єднання заступників директорів з виховної роботи. А фінансову підтримку фестивалю-конкурсу надали депутат обласної ради Владіслав Поляк, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Іван Кльофа та районне методоб’єднання заступників директорів з виховної роботи. Оцінювало конкурсантів поважне та  відповідальне журі.
Відкрила захід методист райметодкабінету управління освіти, молоді та спорту РДА Віра Столець, котра познайомила присутніх із умовами конкурсу, який, зокрема, складався із трьох етапів, наголошуючи, що основна його мета – виявити найкращі здібності і побачити, наскільки наші класні керівники готові працювати в оновленій українській школі.
Затим вона представила учасників, яких було 12: Надія Мотрунич (ЗОШ №8), Тетяна Козак (Великокопанська ЗОШ), Світлана Кормош (Королівська ЗОШ №2), Ірина Казимирська (Хижанський НВК), Вікторія Пенцкофер (Вербовецька ЗОШ), Вікторія Березнай (Боржавський НВК), Йолана Онисько (Оноцька ЗОШ), Любов Роспопа (Чорнотисівська ЗОШ), Вікторія Євчак (Чепівський НВК), Яна Чізмар (Фанчиківська ЗОШ), Світлана Деяк (Підвиноградівська ЗОШ), Надія Костьо (Буківська ЗОШ).
У першому етапі конкурсанти презентували свою роботу, творчі нахили, у конкурсі «Майстерність» були представлені цікаві моделі одягу з підручних матеріалів, а бліц-турнір показав їх загальну ерудицію.
За найбільшою кількістю набраних балів у ІІ тур вийшло лише шість конкурсантів, котрі вирішували педагогічні ситуації, демонстрували знання сучасних технологій, своє логічне мислення. Цікавими були конкурси «Незвичайна математика» та «Закінчи прислів’я». За результатами цього туру фіналістами фестивалю-конкурсу стали: Надія Мотрунич, Вікторія Пенцкофер та Любов Роспопа. На фіналістів чекали не менш серйозні випробування – конкурси: «Педагогічний портрет», «Педагогіка та психологія», «Методика  та інновації». Всі учасники впевнено та дуже креативно йшли до перемоги. Адже серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них  школа – це життя, а вчительський талант – це,  насамперед, покликання і невтомна праця.
Після жвавого обговорення журі оголосило свій вердикт – переможницею фестивалю-конкурсу «Майстерність без меж» стала Надія Мотрунич. Друге місце посіла Вікторія Пенцкофер, якій, до слова, дістався й приз глядацьких симпатій. Почесне третє місце виборола Любов Роспопа. Всі учасники отримали грошові премії, квіти та надзвичайно позитивні емоції.
Любов ТОКАЧ