Неймовірно феєричне дитяче свято

У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей, за ініціативи технічного директора ТОВ «Сандерс-Виноградів ГмбХ» Ірини Котіної та за підтримки керівників – директора фірми Германа Розенталя та фінансового директора Єфіма Розенталя близько півсотні дітей працівників підприємства радісно і неймовірно феєрично відзначили своє дитяче свято.
Пані Ірина зазначила, що на підприємстві проводиться багато цікавих акцій та різноманітних заходів для працівників та їхніх дітей, а святкування Дня захисту дітей вже стало доброю традицією, адже керівництво «Сандерса» цінує своїх працівників, а також піклується про їх родини. Кожна дитина заслуговує на щасливі і радісні спомини зі свого дитинства.
Святковий захід відбувся минулої суботи в закладі «Старе місто». Позаяк, виробничі цехи розташовані на Виноградівщині та Іршавщині, тому на святі були присутні мами та діточки з цих двох районів.
На святково прибраних столах було багато смаколиків – черешня, випічка, соки, якими частували присутніх. На подвір’ї малеча весело гралася та відпочивала на гойдалці. А потім всі діточки мали змогу власними руками зробити піцу. До цього цікавого процесу охоче долучилися і дівчатка, і хлопчаки. Допомагали ж їм кухарі Анжеліка та Світлана Змикало, Діана Ситар, Оксана Варцаба.
Відтак на свято до дітей завітали аніматори. Тролі Розочка і Цвітан підготували надзвичайно цікаву і захоплюючу розважальну програму – діти грали з м’ячем, проходили через «страшний лабіринт» і, звичайно, багато танцювали та співали. А потім кожен зміг зробити фотопортрет у заквітчаній рамці, яку вони прикрасили власноруч із тролями.
На завершення малеча смакувала піцою. Дійсно, вона була надзвичайною і по-особливому смачною, адже приготована своїми власними руками.
Свято Дня захисту дітей пройшло гарно, весело і гамірно. У цьому велика заслуга дорослих, які докладають свої зусилля, щоби малеча добре відпочивала влітку та набиралася сил і енергії.
Любов ТОКАЧ