Низький уклін сивочолим ветеранам

У понеділок у міському будинку культури урочисто відзначили людей поважного віку, шановних ветеранів, які зібралися тут. Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук на урочистостях з нагоди  Дня людей похилого віку та Дня ветерана щиросердечно вітала присутніх, висловила щиру вдячність ветеранам праці, які десятиліттями працювали у різних сферах народного господарства.
– Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для зростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили протягом життя. У цей день хочу висловити вам глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє! Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків, – зазначила у своїй промові перший заступник голови райдержадміністрації і нагородила грамотами районної державної адміністрації за досягнення у ветеранській роботі та з нагоди відзначення Дня ветерана Володимира Щура, голову ветеранської організації смт. Королево, Марію Молнар, голову ревізійної комісії ветеранської організації, Габріеллу Онисько, активістку організації «Діти війни».
Керівник апарату районної ради Єлизавета Арвай зачитала вітальну адресу голови районної ради Віталія Любки та вручила подяки Анатолію Гелетюку, голові ветеранської організації  смт. Вилок, Ганні Кабінетські, голові ветеранської організації  с. Черна, Єлизаветі Попович (організація «Діти війни).
Від імені міської ради перший заступник голови Василь Ціцей висловив вдячність тим виноградівцям, які у свій час взяли активну участь у розбудові міста, його інфраструктури. «Ми пишаємося вами, беремо з вас приклад, шановні ветерани», – мовив Василь Васильович і в знак пошани вручив грамоту почесній голові районної ветеранської організації Олені Сігеті, партизанці-підпільниці Ганні Ващинець, активістці міського осередку Всеукраїнського товариства імені Олени Теліги Марії Штефан,  члену організації «Діти війни» Світлані Шімон. Після добрих побажань звучали музичні подарунки від Каріни Біров, Вікторії Колосової, хореографічного колективу Олешницької ДШМ, вокального ансамблю Виноградівської ДШМ ім. Бели Бартока. Порадував присутніх своїм репертуаром самодіяльний народний хор ветеранів війни і праці під керівництвом Віктора Марушки.
На завершення свята депутати обласної ради Наталія Костелеба-Веремчук та Владіслав Поляк організували солодкий стіл для поважних та шанованих ветеранів.
Вл. інф.