Поліцейські відзначали професійне свято

На початку серпня свої професійне свято відзначали представники нацполіції України, що стоять на сторожі правопорядку та законності. З Днем національної поліції їх прийшли привітати перші керівники району – голови райдержадміністрації Михайло Русанюк та районної ради Віталій Любка, а також депутат Закарпатської обласної ради, перший заступник голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук, прокурор Берегівського та Виноградівського районів Володимир Жилкін.
Найперше начальник Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції Іван Бедринць привітав колег з професійним святом, представив почесних гостей та зачитав вітальну телеграму від імені керівництва головного управління нацполіції: «Ваша благодійна і чесна місія у всі часи була утвердження верховенства закону у нашій державі. Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою та важливою справою. Своєю відданістю та відповідальністю і добросовісним ставленням до своїх обов’язків у боротьбі зі злочинністю кожен з вас дбає про захист конституційних прав громадян. Тож щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, в домівках злагоди, в серцях – тепла, у помислах мудрості, а в службі – принциповості та наснаги. Дякую колективу за роботу».
– Дуже відповідальною є робота дбати про захист громадського порядку. Коли люди вдома відпочивають, ви вночі, часом і в негоду виконуєте свої обов’язки, захищаєте не тільки наш мирний сон, а й цілісність та спокій в цілому у державі. Два роки – невеликий проміжок часу. Колектив у вас молодий. Та я переконаний, що ви успадкували все найкраще, що було в міліції, і в тандемі молодечого завзяття та виваженого досвіду і далі якнайкраще будете виконувати поставлені перед вами обов’язки. Головне, аби у ваших сім’ях був порядок, достаток, мир і спокій, тоді і працюватиметься легше, – сказав у вітальному слові голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк.
– Зараз у нашій країні нелегкий час, адже живемо в період реформ. Саме ви – національна поліція – є прикладом вдалих реформ. Щодня ми переконуємося в тому, що рівень довіри від влади, і від суспільства до вас зростає. Бажаю продовжувати в тому ж дусі. Дякую вам за службу, на якій ви щодня ризикуєте своїм життям. Велике спасибі і вашим рідним та близьким, котрі з розумінням ставляться, відряджаючи вас на службу. щирі слова шани адресую і ветеранам, хоч і не нової поліції, а колишньої міліції, проте переконаний, що вони передають молоді свій досвід та знання. Зичу всім здоров’я та наснаги, мирного неба і Божої благодаті, – привітав поліцейських з професійним святом голова Виноградівської райради Віталій Любка.
– Міліцію перейменували в поліцію, але суть залишилася незмінною. Бути поліцейським – це не тільки одягнути форму, а перш за все носити в своєму серці добро і честь, яку потрібно оберігати, не загубити її. Ви, як ми – держслужбовці, є слугами народу і, несучи свою службу, часто обділяєте увагою своїх рідних та близьких. Бажаю, аби після натруджених буденних днів ввечері вас вдома чекали рідні, кохані люди. Щоб у вашій службі відбувався зорепад, аби зірки одна за одною лягали на ваші пагони. Доброго здоровя, здійснення мрій та легкої служби, – побажала поліцейським району депутат Закарпатської обласної ради, перший заступник голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук і вручила подяки Закарпатської обласної ради Віталію Боднарчуку, Івана Марушку, Михвйлу Білаку та Івану Ониську.
Вітаючи поліцейських з професійним святом, прокурор Берегівського та Виноградівського районів Володимир Жилкін зазначив, що рівень злочинності у Виноградівському районі є одним із найнижчих в області.
За добросовісне виконання службових обов’язків у боротьбі зі злочинністю та охорони громадського порядку грамотами РДА та райради нагороджені Роберт Максимович, Юрій Іваниш, Євгеній Чонтош, Квітослава Черничко, Василь Потокі, Олександр Юрко, Юрій Каптур, Віктор Копча, Микола Свищо, Юрій Ціпкало, а подяками міськради – Максим Савченко, Владислав Бігун, Ігор Манойленко, Іван Тупиця. Спільною грамотою РДА та райради нагороджено начальника Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, підполковника поліції Івана Бедринця.
Наталія КобАль