Поліціанти відзначили професійне свято

У четвер, 4 серпня, вперше в історії України відзначили День Національної поліції. В актовому залі Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу на урочистості зібралися поліціанти району та почесні гості. Найперше з вітальним словом до колег звернувся начальник, підполковник поліції Іван Бердинець:
– Правоохоронці насамперед є вартовими правопорядку у забезпеченні конституційних прав і свобод громадян та боротьби зі злочинністю. Спільно з підтримкою громадськості, ми докладемо максимум зусиль для виконання поставлених перед нами завдань. А головним в своїй роботі вбачаю відновлення іміджу поліціантів серед наших громадян. Саме в цьому аспекті я особисто вбачаю суть нашої діяльності та зроблю все залежне для покращення стилю роботи. Ми сьогодні не будемо відзначати свято з широким розмахом, бо часи змінилися, та й ситуація в країні не найкраща. Проте, у цей святковий день вітаю весь особовий склад відділення із професійним святом. Бажаю всім здоров’я міцного, щастя земного, добра, наснаги, тепла, хай буде все у вас гаразд. Із святом вас, шановні колеги! Дякую всім гостям, котрі прийшли розділити з нами радість. Нехай завжди і у всьому вас супроводжує добробут і натхнення, а супутниками життя стануть непохитна воля та оптимізм. Хай Всевишній оберігає кожного від всіляких негараздів!
Відтак ведуча урочистостей Оксана Кобзаренко один за одним надавала слово для привітання гостям. Голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк зачитав правоохоронцям вітальну листівку від губернатора краю Геннадія Москаля. З вітальними словами до поліціантів звернулися і голова районної ради Віталій Любка та в. о. Виноградівського міського голови Василь Ціцей. Всі троє керівники вручили грамоти кращим працівникам райвідділення. А декотрі поліціанти отримали премії від керівництва ВНП.
Привітати поліціантів із першою річницею Дня поліції прийшли і керівники правоохоронних структур району – прокурор Сергій Ракущинець, начальник райвідділу СБУ Ярослав Пилип, начальник державної податкової інспекції у Виноградівському районі Михайло  Русняк, а також начальник Виноградівського районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України Володимир Турдай.
Невеликий екскурс у минуле провів голова первинної ветеранської організації органів внутрішніх справ Асоціації ветеранів МВС України, полковник у відставці Іван Менджул. Він зазначив, що не важливо, як правоохоронців називають – міліціонери чи поліцейські. Головне – гідно виконувати свій обов’язок без ризику для здоров’я та життя і бути достойними, порядними людьми.
Наталія Кобаль