Пушкінівець заїхав автомобілем прямо у будинок

Недільний ранок 3 лютого закарбується в пам’яті сім’ї Віктора Копчі з вулиці Ватутіна села Малі Ком’яти на все життя. Адже саме цього дня о 6-ій годині ранку 28-річний мешканець села Пушкіно в’їхав у їх будинок, перестрибнувши через кювет, зніс огорожу і наскрізь протаранив стіну.
– У нас центральна дорога, яка веде у сусіднє село Шаланки, тож бувало, що молодики-шумахери в’їжджали в огорожу, проте, щоб в хату – це вперше. Після дзвінка будильника, я прокинулася і почула з вулиці гул автомобіля, який нісся на шаленій швидкості, а потім щось загриміло. Одразу вибігла на вулицю і остовпіла – той автомобіль був у нашому будинку. У сусідній кімнаті через стінку спали син та його вагітна дружина. Одразу викликали поліцію і швидку. Доки ті їхали, син допоміг хлопцеві вибратися з пошкодженого авто. Вже медики констатували струс мозку, розбитий ніс і подряпини, сказали, що «хлопець народився в сорочці». Наша невістка родом з Пушкінова, тож впізнала односельця і одразу подзвонила його сестрі. Родичі хлопця попросили не писати заяву в поліцію, мовляв вони повністю відремонтують яму в стіні саманної хати і компенсують матеріальні збитки. Навіть розписку написали. Просили лише трохи почекати, доки їм гроші з Чехії не передадуть, оскільки всі заощадження сім’ї пішли на розтаможку того нещасної автівки, мовляв, тільки вчора документи забрали, – розповідає Марія Іванівна. – Згодом родичі хлопця відправили нам СМС з підрахованими завданими збитками. Вони вказали загальну суму 30 тисяч грн., нібито 19 тис. грн. – протаранена стіна і розтрощені меблі та посуд, а 10 тисяч – завдані нам моральні збитки. Проте, така калькуляція шокує, бо, до прикладу, за одне пластикове вікно вони платять нам 2 тисячі гривень, а ми за нього виклали 4,5 тис. грн… За нашими підрахунками 30 тисяч гривень не вистачає на самі матеріали, а роботу майстрів годі й рахувати. Я казала, що воліють нам гроші не давати, а все відновити так як було. А вони нам кажуть, що якщо ми не беремо оті 1100 доларів, то взагалі не отримаємо ні копійки.
Постраждалі в розпачі і не знають куди звертатися, оскільки на правосуддя надії не мають взагалі. Тому й надають своїй проблемі розголосу, з надією достукатися до совісті родини пушкінівця, котрий, за їх словами, був у стані сильного сп’яніння.
Фото надзвичайної пригоди надали нам власники протараненої оселі.
Наталія Кобаль