Сашко Костроба хоче перемогти рак

Нещодавно, після проведення благодійної акції «Врятуй життя», що проходила на центральній площі міста під хештегом #НебайдужийВиноградів, у редакцію зателефонувала бабуся маленького Сашка, якому збирали гроші на лікування, Ганна Костроба. Через «Новини Виноградівщини» жінка висловлює щиру вдячність всім організаторам та учасникам цієї доброї справи за надану матеріальну допомогу на лікування її внуку, а також висловлює подяку всім родичам, сусідам та друзям, котрі оперативно зреагували на їх біду і дали маленькому Сашку шанс на одужання.
Зараз батьки з хлопчиком перебувають у Національному інституті раку в Києві. Бабуся розповідає, що пологи були патологічними. Тож після народження маму з немовлям відправили у обласну дитячу лікарню в Мукачево. Періодично мама приносила туди Сашка на медогляд. Там лікарка і помітила, що в хлопчика дуже великий животик. Мама думала, що це через те, що в дитини хороший апетит, а медики після обстеження виявили дві пухлини – у черевній порожнині та грудній клітці.
Наразі Олександр проходить курс хіміотерапії (треба 8), потім – операція, після якої знову високодозна хімія. Обоє батьків перебувають з дитинкою, оскільки він потребує постійного догляду.
Мама хлопчика – кругла сирота, а у тата є лише мама – інвалід ІІІ групи. Допомогти молодій сім’ї у порятунку первістка нема кому, тож вони просять небайдужих людей підтримати Сашка у боротьбі з раком матеріально та молитвами.
Рахунок уПриватБанк: 5168 7573 4086 0768 (одержувач мама – Костроба Катерина Юріївна)