Свято спортсменів – яскраве і видовищне

9 вересня, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, на площі Народній  в Ужгороді відбулися яскраві урочисті заходи.  
На площі – облаштовані бігові доріжки, боксерський ринг, місця для фехтувальників, баскетболістів, важкоатлетів та тематичні палатки. Винуватці свята вишикувались у парадних спортивних костюмах та вишиванках, тут же    оркестр  УМВС в Закарпатській області, музично-хореографічна група та барабанщиці  обласного училища культури.
На свято завітали  перші керівники  обласної влади та міста Ужгорода, депутати різних рівнів, ветерани спорту, викладачі з фізичного виховання  та представники галузевих громадських організацій.
Для відкриття спортивного свята ведучий запросив багаторазового чемпіона та призера світу і Європи з фехтування, члена національної олімпійської збірної команди України, призера 31 літніх  Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро, заслуженого майстра спорту України – Анатолія Герея. Він привітав  присутніх з професійним святом, подякував за підтримку під час Олімпійських ігор та вручив першим керівникам області символічні футболки із символікою Олімпійських ігор в Бразилії.
У  своєму вітальному слові голова облради Михайло Рівіс побажав eсім спортсменам та їх тренерам  доброго здоров’я, родинного благополуччя, нових успіхів, творчої наснаги та підкорення нових спортивних висот і яскравих перемог у справі, яка стала сенсом життя. Адже Закарпаття завжди славилось спортивними досягненнями, було і є пропагандистом активного способу життя. «У ході занять та змагань ви знаходите нових друзів, нове спілкування і спорт дає вам набагато якісніше життя, ніж тим, що сидять біля телевізора чи  біля комп’ютера. Я вітаю вас із тим, що ви маєте таку активну позицію. Бажаю вам мирного неба, всіляких здобутків й гараздів,  щоб ваш кар’єрний спортивний  ріст не спинявся. Адже дуже приємно те, що закарпатці – серед переможців Олімпійських ігор. Я бажаю, щоб таких славних людей  було в нашому краї побільше.  Хай збуваються усі ваші мрії і прагнення», – підсумував Михайло Михайлович та,  як і годиться у свято,  вручив відзнаки обласної ради багатьом із них.
Відповідно до спільного розпорядження перші керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс  вручили чемпіонам та призерам європейських і  світових чемпіонатів та Кубків, а також їх тренерам  грошові нагороди. Урочисто було вручено посвідчення звання майстра спорту України та майстра спорту України міжнародного класу. А представникам федерації з видів спорту, що визначені кращими  у спортивному сезоні, подаровано  комплекти єдиної спортивної форми.
На цьому свято не закінчилося. Далі спортсмени демонстрували  майстер-класи, відкриті тренування, показові виступи команд, товариські зустрічі та поєдинки команд із видів спорту за віковими та ваговими категоріями.
Чимало глядачів зібрали конкурси презентацій із видів спорту та спортивно-розважальні змагання.
Святковим парадом керував начальник управління молоді і спорту ОДА Віталій Ерфан.
Прес-служба облради