Талановито працюємо і творчо живемо

Під такою назвою у районному історичному музеї відкрито виставку мистецьких робіт працівників культури Виноградівщини, присвячену Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Експозиція дуже різноманітна і надзвичайно цікава, живить неймовірним теплом людських сердець і виграє різнокольоровими барвами, як і чарівниця-осінь. Своїми чудовими витворами мистецтва працівники культури – від завідувача відділу, а також методисти, бібліотекарі, художні керівники, працівники музею і будинків культури продемонстрували, що не тільки вміють добре працювати на своїх робочих місцях, а разом із нами живуть цікавим життям і мають неймовірні нахили і таланти.
На виставці представлено дуже багато речей, зокрема, гачковані та вишиті різними техніками шиття рушники і серветки, сорочки та подушки, картини живописні, вишиті бісером та з моху, квіти з бісеру, атласних стрічок та гофрованого паперу, прикраси, в’язані речі, гіпсові, підвісні і в’язані кашпо, ляльки-мотанки, різьблений з дерева божник. «Всього ми виставили понад 130 робіт, але це лише незначна частинка того, що працівники культури району вміють і роблять», – слушно зауважила науковий співробітник районного музею Вікторія Буря.
Привітали учасників виставки з професійним святом і відкриттям експозиції керівник апарату РДА Ігор Вантюх, завідувачка центру позашкільної роботи з дітьми Елеонора Кудрон, голова профспілки працівників культури Тетяна Гудачок, завідувачка районної бібліотеки для дітей Йолана Любка. А завідувач відділу культури Василь Югас не тільки вітав колег із хорошим почином, а й поділився з присутніми, як понад 40 років тому 13-річним хлопчиком вперше в житті взявся за різьбярський інструмент, з-під якого вийшов дерев’яний божник, який і донині зберігають вдома на почесному місці.
Завітайте до музею, щоб насолодитися творчістю людей талановитої професії.
Любов ТОКАЧ