У райдержадміністрації обговорили питання підготовки транскордонних проектів в рамках програми «Україна-Румунія»

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії-Костелеби-Веремчук відбулася зустріч із представниками повітової ради Сату-Маре (Румунія), яка була ініційована ГО «ФОРЗА» спільно з райдержадміністрацією.
Головною темою для обговорення було питання підготовки транскордонних проектів у рамках програми «Україна-Румунія». Начальник управління регіонального розвитку повітової ради Сату-Маре Крістіна Штерн та начальник відділу міжнародних проектів повітової ради Сату-Маре Іштван Янко Сейп розповіли про пріоритетні проекти, реалізація яких може здійснюватися в рамках цієї програми.
Натомість керівництво та фахівці райдержадміністрації вносили свої пропозиції стосовно реалізації проектів, які можуть реалізовуватись в рамках програми та принесуть користь населенню Виноградівщини. Зокрема, йшлося про написання проекту, що стосується будівництва велосипедних доріжок. Одним із розглянутих варіантів було імовірне будівництво велосипедної доріжки, що сполучатиме два пункти пропуску, а саме: КПП «Вилок» та КПП «Дякове». Окрім того розглядався варіант будівництва доріжки від КПП «Дякове» до Сасова з можливим продовженням її до Виноградова. За наслідками зустрічі сторонами досягнуто усних домовленостей про подальшу співпрацю.
Виноградівська РДА