У Румунії відбувся з’їзд лісівників Карпатського регіону

Нещодавно в Румунії у місті Брашов відбувся 147-й з’їзд Угорської Асоціації лісівників. У ньому взяли участь представники лісової галузі та авторитетні вчені зі всього Карпатського регіону. А саме з Угорщини, Словаччини, Румунії, Словенії, Чехії, Хорватії та ін. Загалом зібралося понад тисяча делегатів. Україну на достойному рівні представив директор Державного підприємства «Виноградівський лісгосп» Василь Агій. Серед почесних гостей були присутні Президент Угорщини Янош Адер та Віце-прем’єр-міністр Угорщини Жолт Шем’єн.
Захід приурочений до 150-річчя від народження заслуженого лісівника, секретаря Асоціації лісівників Угорщини Альберта Бедо. Тож цю подію можна назвати історичною.
Під час візиту румунські колеги показали весь комплекс лісогосподарської діяльності Трансільванії, музей та факультет лісництва в Брашові.
На порядку з’їзду – обмін досвідом, обговорення питань сталого управління лісами, звітні доповіді, організаційні питання, прийняття постанов. З’їзд повинен був об’єднати сили лісівників, відродити славні традиції та авторитет працівників лісової галузі.
У рамках заходу учасники делегації говорили про поліпшення умов ведення лісового господарства, боротьбу з незаконними рубками, посилення контролю за лісовими угіддями, пошук шляхів сприяння розвитку туризму та рекреації в лісах; удосконалення лісової інфраструктури та приділення уваги залучення до лісівництва шкільної молоді.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ