У Виноградові проводять набір у патрульну поліцію

Цю новину нам повідомив начальник сектору управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві, підполковник поліції Віталій Хромей та розповів про заробітну плату і вимоги до кандидатів, які покликані захищати наш спокій. Адже у цих двох містах уже створено команди патрульних. На черзі – Виноградів.
– Набір заяв триває до 1 липня. Здійснюється він через онлайн-реєстрацію на сайті Департаменту патрульної поліції patrol.police.gov.ua/jobs. Ми пропонуємо: заробітну плату від 8 000 грн., щорічну оплачувану відпустку тривалістю від 30 днів, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, компенсацію 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї, гарантовану матеріальну допомогу у разі ушкодження здоров’я під час несення служби, можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням. Обов’язки інспектора патрульної поліції: патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку, швидке та ефективне реагування на правопорушення, виїзд на виклики громадян по лінії 102, забезпечення безпеки дорожнього руху, надання невідкладної допомоги громадянам, здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності. Вимоги до кандидатів: громадянство України, вік від 20 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В (або можливість отримання такого посвідчення до кінця навчання), готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю. Необхідні якості та навички: висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі, прагнення допомагати людям,  вільне володіння українською мовою (безперечно, раді будемо прийняти до своїх лав молодих людей із знанням іноземних мов), здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях, дисциплінованість, організованість, відповідальність, комунікабельність, ввічливість, стриманість, вміння аргументовано висловлювати свою думку, – каже Віталій Михайлович. – Для того, аби приєднатися до нашої команди необхідно подати наступні документи (детальна інформація та зразки документів будуть надіслані в електронному листі після заповнення електронної заяви на участь у конкурсі): заява про участь у конкурсі, паспорт, особова картка визначеного зразка, автобіографія, 3 фотокартки 9х12 см (анфас), декларація за попередній рік, визначена ЗУ «Про запобігання корупції», копія трудової книжки (за наявності), копії документів про освіту, копії військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців), медична довідка про стан здоров’я (надається після проходження ВЛК).
Реєстрація у патрульну поліцію проводиться через Інтернет. Але ті, хто віддає перевагу живому спілкуванню, можуть завітати до адмінбудівлі Управління патрульної поліції за адресою м. Ужгород, вул. О. Кошового, 2. Тут щодня з 9-ої до 18-ої год. працює спеціальна комісія, фахівці якої нададуть роз’яснення, допоможуть та підкажуть. Тож, сподіваємось, що хлопці та дівчата з Виноградівщини поповнять лави патрульної поліції краю і гідно нестимуть свій обов’язок, дбаючи про безпеку на дорогах та громадський спокій.