У Виноградові запалили свічку пам’яті

24 листопада у Виноградові на площі Миру відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.
Участь у жалобних заходах взяли керівники районної та міської влади, працівники установ району, учнівська молодь та громадськість міста.
Меморіальні заходи проходили по всіх населених пунктах України. Кожен українець зміг долучитися і запалити у вікнах своїх домівок свічку пам’яті про співвітчизників, яких сталінський тоталітарний режим прирік на голодну смерть.
День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та голод 1946-1947 років. Та найстрашнішим за масштабами був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснений тоталітарним комуністичним режимом.
Священнослужителі провели панахиду за померлими. Затим всі учасники меморіального заходу долучилися до загальнонаціональної «Хвилини мовчання» та запалили лампадки вічної пам’яті, утворивши ними символічний хрест людської скорботи. Любов ТОКАЧ