Ватажок бойовиків “ДНР” пригрозив знищенням позицій українських військових на двох ділянках

Пушилін заявив, що видасть указ на знищення 3 вересня.
Ватажок бойовиків ” ДНР ” Денис Пушилін пригрозив знищенням позицій Збройних сил України на двох ділянках, якщо вони не будуть прибрані до вечора 3 вересня. Як повідомляють “Новости Донбасса”, про це йдеться на “офіційному сайті Пушиліна”.
Мова нібито йде про позиції в районі селищ шуми і Петрівське. Пушилін апелює до узгоджених у липні додаткових заходів щодо повного припинення вогню. За його словами, всі спроби домогтися припинення зазначених порушень через координаційний механізм за сприяння СЦКК не привели до результату.  Пушилін стверджує, що видасть наказ знищити траншеї і укриття ЗСУ, якщо їх не приберуть до 22:00 3 вересня. За його словами, у разі наказу на знищення позицій керівництво Збройних сил України “буде проінформовано завчасно з метою евакуації із зазначених укріплень і позицій особового складу, щоб уникнути людських жертв”.

Перемир’я на Донбасі: що відомо

  • З півночі 27 липня на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі діє режим повного і всеосяжного припинення вогню.
  • Російські окупанти час від часу здійснюють поодинокі неприцільні постріли, які, за оцінкою штабу ООС, мають провокаційну мету.
  • Президент Володимир Зеленський заявляє, що за час його президентства на Донбасі встановлено режим тиші, повернуто Україні близько 150 заручників і політв’язнів і відновлено роботу “нормандського формату”.

УНІАН