Відзначили День кохлеарного імпланта

Минулої неділі, дитяче кафе «Драгун» був переповнений веселим дитячим гомоном. Тут зібралися батьки зі своїми дітками, аби вдруге відзначити надзвичайне свято – День кохлеарного імпланта. Це свято для всіх є вкрай важливим, адже завдяки цьому чудопристрою кожна дитина має можливість отримати шанс на повноцінне та щасливе життя.
Відкрила свято організатор, голова громадської організації «Я чую з кохлеар» Людмила Вакар, яка звернулася до присутніх з вітальними словами. Вона зауважила, що саме, завдяки кохлеарному імпланту вдалося батькам познайомитися та поєднати свої сили, а що найважливіше – дало змогу діткам з вадами слуху почути цей чудовий та казковий світ. Також закликала присутніх цей день відзначати традиційно, адже діти варті того.
Батьки проімплантованих дітей на святі мали можливість поділитися своїми успіхами та переживаннями, радостями та проблемами. Діткам накрили святковий солодкий стіл, а також ласували смачним тортом, морозивом та натуральним соком. Малеча з нескінченним запасом енергії довго бігала та скакала в гарно облаштованій ігровій кімнаті кафе.
Дитяче свято вдалося на славу, воно було надзвичайним та повним вражень. Сподіваємося, що до цієї організації приєднуватимуться все більше благодійників, аби в майбутньому наповнити звуками життя хворих дітей.
Ріта Мезей.