Виноградів феєрично відзначив свій день народження

До 755-річчя з дня заснування Виноградова містянам та гостям нашого чудового містечка під Чорною горою організатори підготували програму, яка тривала декілька днів. Розпочалися заходи конкурсною програмою  ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» імені Андрія Гріги. Цьогоріч його учасниками стали представники  з 7 країн та 12 областей України. Крім обов’язкової конкурсної програми, учасники та гості музичного конкурсу-фестивалю взяли участь у екскурсіях, вечорі знайомств та відпочинку, визначили між собою «Міс»  та «Міні-міс фестивалю».

Недільного вечора, 27 серпня, на центральній площі перед численними глядачами з грандіозним концертом виступили відомі українські виконавці  –  Ірина Федишин та учасниця «Євробачення 2010» Alyosha, а також молодий гурт «NAVSI100». Відкрив святкування Дня міста вітальними словами міський голова Степан Бочкай.
Наступного дня, 28 серпня, у храмах пройшли урочисті Божественні літургії до храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці.
Після на центральній площі  відбулося спортивне свято чоловічої сили –  чемпіонат Закарпатської області зі стронгмену та важкої атлетики. До Виноградова приїхали володар титулу «Найсильніша людина світу», заслужений майстер спорту України та головний рефері чемпіонату Василь Вірастюк, а також президент Федерації стронгмену України, майстер спорту міжнародного класу Сергій Конюшок. У рамках спортивного свята відбувся турнір серед спортсменів-початківців та встановлення декількох рекордів України та Закарпаття, які були зафіксовані і занесені до «Книги Рекордів України» з позначкою: «Встановлено в місті Виноградів Закарпатської області». Слід відзначити, що серед кращих є й відомі наші атлети Михайло та Олександр Гали.
А ввечері в амфітеатрі міського парку Перені пройшов неймовірний гала-концерт та церемонія нагородження лауреатів і володарів гран-прі  ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» імені Андрія Гріги. До слова, ведучою церемонії була Катерина Давиденко. Присутніх на урочистостях тепло вітали міський голова Степан Бочкай, а також  депутат  Закарпатської обласної ради і генеральний спонсор фесту Владіслав Поляк. Затим під бурхливі овації вони вручали дипломи та цінні подарунки найкращим. До речі, головним спонсором конкурсу-фестивалю також є центр здоров’я і краси «Олімп», а спонсорами цьогоріч виступили – багатопрофільний санаторій «Теплиця», ТОВ «Сандерс-Виноградів», ринок «Центральний» (М. П. Довжанин), ТОВ «АВЕ Виноградово», готель «Виноградів», «JJ клуб», ПраТ «Виноградівська ПМК-78», магазин «Комп’ютерна хата», підприємство «Сніжинка», депутат районної ради Юрій Свищо, управління освіти, молоді та спорту РДА та інші організації і підприємці міста. Інформаційним спонсором стала районна газета «Новини Виноградівщини».
Володарем гран-прі – 2017 у номінації «Вокал» стала Еліна Мбані з Вінниці. А в номінації «Хореографія» найкращим став танцювальний гурт «Olimp dance crew» із Виноградова.
Концертну програму відкрила минулорічна переможниця фестивалю Катерина Сичевська з Білорусі. Затим глядачів радували своїми виступами лауреати і переможці цьогорічного фесту та минулих років. Музичними гостями гала-концерту був популярний  закарпатський гурт «Марина і компанія».
Фінальну крапку святкування ювілейної 755-ої річниці Дня міста поставив грандіозний святковий феєрверк, який освітив нічне небо над містом сотнями тисяч яскравих барвистих вогнів, символічно закликаючи всіх зустрітися наступного року у нашому чудовому гостинному Виноградові…
Вл. інф.