Закарпатські лікарні отримали цінне медичне обладнання

9-го грудня в Угорському консульстві м. Берегова д-р Іштван Грежа, уповноважений урядовець з питань координування співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпаттям, передав для іршавської, рахівської, свалявської та воловецької районних лікарень медичне обладнання, вартість якого перевищує декілька мільйонів форинтів.
На прес-конференції, що проходила при передачі, пан Грежа розповів, що важка ситуація економіки та стан охорони здоров’я, що склалася в Україні, подвійно вдарила по населенню, і тому зараз, напередодні Різдва, Угорщина підтримала Закарпаття цінним медичним обладнанням. Угорщина завжди була хорошим союзником для України й закарпатських угорців. В останні роки Уряд Угорщини особливо підтримує угорців, що тут проживають, та інше населення також, – розповів він.
Від імені Уряду Угорщини Іштван Грежа передав керівникам свалявської, іршавської та рахівської лікарень ультразвукові пристрої високої якості, а директору воловецької лікарні – набір медичних інструментів.
Єва  Шутев, Kárpátalja.ma