Запах бензину, гул двигунів і безкінечний драйв…

20-22 липня в урочищі Виннички пройшов традиційний зліт байкерів – мото-пікнік, який вже понад десять років організовує в околицях нашого міста виноградівський мотоклуб «Independent Ukraine». Сюди з’їжджаються не лише добрі старі друзі, які полюбляють подорожувати на мотоциклах, а й відбуваються нові знайомства та зустрічі. Цього разу на зліт приїхали байкери з нашої області і країни, а також із закордоння.
Щороку у Винничках збираються люди, котрих об’єднали нескінчений гул двигуна, неймовірна любов до швидкості і душа, віддана дорозі. Для цих людей байк – не просто швидкий транспорт, це – їхній стиль життя. Байкери – представники однієї з субкультур, для яких мушкетерський клич «Один за всіх» по-справжньому дієвий. Адже їх філософія – це дружба, братерство – за духом, поглядами, інтересами.
Програма зльоту була дуже цікавою і насиченою. Ввечері першого і другого дня на галявині, де розташувалася сцена, відбулися рок-концерти. Крім того, кожен охочий зміг побачити ці чудернацькі машини не лише у Винничках, а й під час традиційного пробігу містом та зупинки на центральній площі, де відбулася своєрідна фото-сесія.
Як і годиться у нашому щирому краї, гостей частували нашими традиційними стравами та запашним виноградівським вином. Зліт був наповнений різноманітними байкерськими розвагами – забавами, конкурсами та розіграшами.
Сповнені особливими враженнями та емоціями, байкери попрямували додому. Але пообіцяли, що наступного року обов’язково приїдуть на свій традиційний зліт.
Любов ТОКАЧ