Зі святом, культпрацівники Виноградівщини!

З нагоди Всеукраїнський дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у міському будинку культури відбулися урочисті святкування. На своє професійне свято зібралися культпрацівники, ветерани культурно-просвітницької галузі та народні майстри Виноградівщини.
За доброю традицією привітати творчих людей із святом завітали представники влади – голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, голова районної ради Віталій Любка, секретар міської ради Катерина Зеленяк.
У вітальному слові Михайло Русанюк відзначив високу професійну майстерність представників цієї важливої галузі, наголошуючи, що, завдяки працівникам культури і представникам народних та аматорських мистецтв, творче життя району насичене численними заходами та цікавими подіями, також аматори сцени успішно представляють Виноградівщину далеко за її межами. Побажав культпрацівникам подальшої успішної роботи, великого натхнення та творчих звершень. За активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва він нагородив почесною грамотою начальника відділу культури РДА Василя Югаса, подяками – члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольгу Гал, хореографічний колектив «Галактика» та самодіяльний хор працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури, гурт «Чаламада».
Найщиріші слова привітання і вдячності на адресу представників культури району висловив голова районної ради Віталій Любка, котрий зазначив, що саме вони оберігають та розвивають культуру, духовність і мистецтво нашого району, побажав їм доброго здоров’я і родинного затишку. Кращі працівники культури та аматори народного мистецтва були відзначені грамотами та подяками районної ради, зокрема, головний спеціаліст райвідділу культури Олеся Данилець, художники Павло Кутлан та Федір Сільваші (до слова, які у фойє облаштували імпровізований вернісаж), викладач ДШМ ім. Б. Бартока Маргариті Тегзе, керівникам клубних закладів Лівії Баторі (Нове Село), Світлані Мокар (Олешник), Шандору Нодь (Вербовець), Ірині Турцанаш (Хижа).
У своєму привітанні Катерина Зеленяк високо оцінила участь працівників культури у житті нашого міста, наголошуючи, що міський будинок культури є беззаперечним лідером серед культурно-просвітницьких закладів нашого району та області. Творчі колективи є учасниками обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, а також впевнено заявили про себе на масштабних шоу-проектах. За активну участь у громадському житті нашого міста, високий рівень майстерності та професіоналізм грамотами відзначено хор ветеранів міського будинку культури (керівник Віктор Марушка), хореографічний ансамбль «Olimp dance crew» (Яна Мадяр), колектив Виноградівської  ДШМ ім. Б. Бартока.
Родзинкою свята став виступ самодіяльного народного хорового колективу працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури. Його учасники підготували надзвичайно цікаву і насичену концертну програму, під час якої лунали народні і сучасні пісні. Сольні номери виконали Тетяна Гудачок, Василь Тарнай та  Василь Січ, а Ірина Турцанаш декламувала свій власний вірш. Бурхливими оплесками присутні зустрічали кожен виступ, вшановуючи талановитих людей району.  
Любов ТОКАЧ