СБУ спільно з ОБСЄ провела міжнародний семінар з питань боротьби з тероризмом та організованою злочинністю

У рамках спільного з ОБСЄ проекту в Ужгороді  проходив міжнародний семінар: «Підтримка спроможностей України у боротьбі з тероризмом та організованою злочинністю». У заході взяли участь співробітники обласних управлінь Служби безпеки України, представники ОБСЄ в Україні, Спеціальної моніторингової місії, Інтерполу, Міжнародного Комітету Червоного  Хреста, спецслужб країн ЄС.
Заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Олег Гаркуша наголосив, що Україна є форпостом на шляху загрози транскордонної злочинності, яка намагається налагодити постачання наркотиків, зброї, переправлення нелегальних мігрантів до країн — членів ЄС.
Крім обговорення можливостей України у протидії міжнародному тероризму та організованій злочинності, учасники семінару підкреслили, що законодавство у цій сфері потребує  удосконалення. Іноземні партнери поділилися досвідом побудови національних правоохоронних систем.
Особливу увагу учасники семінару приділили  питанню співпраці з громадськістю. Керівники регіональних органів СБУ були одностайними: завдяки діалогові з громадським сектором вдалося попередити сепаратистські прояви в регіонах.
Аби детальніше ознайомитися із міжнародним досвідом протидії тероризму та організованій злочинності, поглибити співробітництво між українськими та іноземними фахівцями, учасники семінару вирушили до Угорщини.


Прес-група УСБУ в Закарпатській області

comments powered by HyperComments