Cтудія мистецтв «New art» – для сучасних дітей

Минулої неділі у Виноградові відкрили сучасну розважально-пізнавальну студію мистецтв для дітей та дорослих «New art». Захід розпочався із привітального слова Наталії Вейконь та караоке для дітей. Згодом координатори свята із дітками та їхніми батьками влаштували танцювальний флешмоб. Також малеча мала змогу отримати нові знання від викладачів студії на майстер-класах з образотворчого мистецтва, виготовленню різних фігур із кульок. Не обійшлося без сюрпризу – на свято завітали казкові герої. Всі охочі, що спробували себе у майстер-класах, могли одразу зареєструватися на навчання.
У сучасній студії дітям від 4-ох років представлені різні напрямки розвитку: хореографія, гра на музичних інструментах, естрадний вокал, образотворче мистецтво, підготовка до школи, музична математика, різноманітні майстер-класи.
Викладачами студії стали Андріана Фізер, Наталія Вейконь, Гелена Матій, Мар’яна Гаврило, Оксана Лемак, Ніна Гапонова, Марина Степанішева. Ідея заснування студії мистецтва належить Андріані Фізер та Наталії Вейконь.
– Думка про створення виникла досить давно, але ми не знали, як її втілити у життя. Ми добре усвідомлюємо, що не кожна дитина витримує навчання у музичних школах, яке триває 8 років. Теперішні діти відрізняються від тих, які були 12 років тому, а програма у мистецьких школах застаріла. Тому вирішили створити студію для загального розвитку дітей. У нас не буде ніякого оцінювання, але будуть концерти, щоб перевірити роботу учня. Напрямок наш повністю сучасний, – розповідає Наталія Вейконь.
Зараз у групи за різним спрямуванням проводиться набір дітей, після чого вони мають змогу відвідати пробні заняття та обрати те, що припаде до душі.
Олександра Костьо,
студентка відділення журналістики УжНУ