Допоможіть дитині полегшити страждання

Вся вагітність у Олени Морочило з Виноградова проходила дуже важко. Як наслідок – патологічні передчасні пологи. Хлопчик народився з вагою 1,9 кг та діагнозом – гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, недоношеність, незрілість. Виноградівські лікарі відразу відправили маму з немовлям у Обласну дитячу лікарню м. Мукачево. Дитина важко дихала, було кілька крововиливів у мозочок. Спочатку протягом місяця Сашко перебував у реанімації, затим – 3 тижні у відділенні недоношених.
Зараз Олександру вже 10 років. Проте він, маючи вроджену ваду головного мозку, дуже відстає від інших діток і фізично, і розумово. Щоб доглядати за сином, мама, яка до того працювала медсестрою, змушена була покинути роботу. Аби хоча б полегшити страждання дитини-інваліда, з ним постійно треба займатися. Тож батько теж не має змоги піти на заробітки. Допомагає іпотерапія, басейни, масажі, санаторне лікування. Олександр самостійно не обслуговується, трохи ходить з підтримкою (на ніжки робили 2 операції). Навчається інклюзивно.
Аби полегшити дитині страждання, необхідно щороку проходити реабілітацію. Зараз батькам, у котрих є ще одна старша дочка, самостійно не під силу зібрати кошти, аби відвезти Сашка на черговий (сьомий) курс реабілітації у Міжнародну клініку реабілітації за методом Козявкіна в Трускавець.
Перебування там і процедури платні, тому мама просить матеріальну допомогу у всіх небайдужих людей. Гроші можна надсилати на картковий рахунок ПриватБанку: 5168 7573 5355 4795 на ім’я мами хлопчика – Морочило Олени Федорівни.

Контактний номер. тел.: 099 77 24 645.