Фітнес – заради здоров’я і краси

У кожної людини в житті є переломні періоди, коли ми переосмислюємо цінності та пріоритети і прагнемо змін. Проте не кожному у стрімкій течії життя вдається на плаву перестрибнути з одного човна в інший. Тренер фітнес-центру «Дарт» Євгенія Фірсов з Королева дивує кардинальними змінами своєї автобіографії.
– Як художник має натхнення до написання картини, так і я маю велику наснагу і любов до спорту. Ще під час навчання у школі на уроках фізкультури  показувала непогані результати. Згодом, аби вдосконалити фігуру, відвідувала групові заняття у Виноградові. Проте доїжджати із селища в місто було важкувато. Після народження другої дитини вирішила, що сама хочу стати фітнес-тренером. Знайшла школу в Києві і поїхала на навчання. На той час, маючи вищу економічну освіту,  працювала у кредитній спілці, де маю більше 10 років трудового стажу. Майже 5 років я вдень ходила на основну роботу, а вечорами тренувала своїх знайомих у Королеві. Згодом Юрій Довбак надав мені спортивний зал у Виноградові. А щонеділі ми проводили групові заняття на Канкові. Після народження третього синочка, звільнившись з кредитної спілки, повністю присвятила себе спорту, – розповідає Євгенія Василівна. – У «Дарті» я працюю недавно – з цього року. Почала з функціональних (групових) занять, також веду персональні тренування та заняття степ-аеробіки з дітками. Відрадно, що приходять на заняття заради краси та здоров’я як молоді дівчата від 17 років, так і жінки 60-річного віку. Проте бувають і такі, які йдуть у фітнес-центр, аби «вбити» час і зробити модне селфі, позаяк зараз займатися спортом в тренді. Щодо діток, то в мене у групі є дівчатка 8-14-річного віку. Заняття у нас проходять в ігровій формі. Тут ми розвиваємо координацію рухів, включаючи логічне мислення, дбаємо про гарну поставу. Якщо дорослі, йдучи в спортзал, мають перед собою чітку ціль, до якої йдуть, часом докладаючи чималих зусиль, а от діток треба заохочувати, щоразу вигадуючи щось нове. Переконана, що дуже важливо залучати підростаюче покоління до заняття спортом. Бо ж хлопці та дівчата, що відвідують ті чи інші секції, зростають здоровими, повноцінними членами суспільства, без шкідливих пагубних звичок та неабиякою силою волі і витримкою. Так як я сама мама трьох дітей, можу констатувати, що виховувати їх варто власним прикладом. Мої старші хлопці грають у футбол.
Євгенія Фірсов – дуже позитивна, життєрадісна та енергійна людина. Вона тішиться, що і на заняття до неї приходять такі ж активні та цілеспрямовані дівчата і жінки із лідерським характером. Каже, що вони надихають її, додають сил і наснаги. Ті ж, навпаки, стверджують, що саме Євгенія їх стимулює та заохочує. Саме заради них фітнес-тренер постійно слідкує за новими тенденціями в спорті, прагне самовдосконалення, тож постійно відвідує різноманітні семінари та конференції, що проходять в різних куточках України. Адже у залі фітнес-центру «Дарт» не тільки удосконалюють фігуру (нарощують м’язи чи скидають зайву вагу), дбають про фізичне здоров’я, а й отримують неабияке психологічно-емоційне розвантаження. А це – гарний настрій та позитивні емоції, запорука успіху у всіх справах та особистому житті.  
Наталія Кобаль