Михайло Русанюк: Ми зобов’язані по-максимуму використати всі виділені на район кошти із держбюджету

20 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулася  нарада про освоєння бюджетних коштів виділених із державного фонду регіонального розвитку та з резервного фонду державного бюджету.
Участь у нараді взяли: керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник управління Державної казначейської служби України у Виноградівському районі, голови сільських та  селищних рад, представники підрядних організацій.
У ході наради обговорено питання освоєння коштів із Державного фонду регіонального розвитку, виділених для будівництва та ремонту ряду об’єктів на території Виноградівського району. За рахунок цих коштів вже проводяться ремонтні роботи на автошляхах району. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що розпорядники коштів, котрі ще не приступили до роботи на об’єктах, повинні найближчим часом заключити договори із підрядниками та розпочати роботи.  Окрім того обговорено питання освоєння коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету для проведення аварійно-відбудовних робіт закладів соціально-культурної сфери.   
Михайло Русанюк зазначив, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 629-р «Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 21 червня 2016 р. на території Закарпатської області» виділено 12635,838 гривень.
На виконання розпорядженням Кабінету Міністрів України та розпорядження голови обласної державної адміністрації головою Виноградівської райдержадміністрації видано розпорядження «Про визначення розпорядників коштів, виділених із резервного фонду державного бюджету для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха», згідно з яким розпорядникам коштів необхідно забезпечити:
– ефективне використання зазначених коштів та інформування управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щомісяця до 3 числа про стан фінансування та хід освоєння виділених коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха;
– залучення коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, для співфінансування об’єктів;
– подання райдержадміністрації до 20 грудня 2016 року інформації про використання коштів.  
«Роботи із заміни пошкодженої покрівлі дахів закладів соцкультсфери, здебільшого, вже завершені. Сьогодні нам потрібно оперативно здійснити всі необхідні дії для якнайшвидшого освоєння коштів»,– сказав голова райдержадміністрації Михайло Русанюк.  
Виноградівська РДА