На карб юному поколінню

Велелюдний мітинг з нагоди Дня примирення та пам’яті жертв Другої світової війни відбувся 9 травня на площі Миру у Виноградові. В урочистому заході взяли участь ветерани, керівники району та міста, воїни-учасники АТО, представники громадських організацій, студентська та учнівська молодь. З року в рік 9-го травня вся громадськість вшановує пам’ять тих, хто боровся проти нацизму, хто віддав своє життя за мир багатьох поколінь. Цей день надихає людей замислитися над тим, якою може бути їхня роль в пошуках миру і який власний внесок вони можуть зробити задля цього.

В руках учнівської молоді палахкотіли барвисті весняні квіти, майоріли жовто-блакитні стяги, на карб юному поколінню горів вічний вогонь у знак пам’яті загиблих захисників Вітчизни. Скорботною хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих на фронтах Другої світової війни та воїнів-учасників АТО, які віддали своє життя за мир та цілісність держави на Сході України. Відтак відбулося покладання квітів шани до меморіального комплексу та до стели розстрілу партизанів-підпільників.

І глибоко символічним стало в той день нагородження наших земляків, які й нині гідні тих, слава яких не померкне перед вітрами історії, тих, хто віддав своє життя у боротьбі проти фашизму, в ім’я миру на Землі. Керівники міста, району та районного військкомату вручали нагороди учасникам бойових дій у зоні АТО. Згідно Указу Президента України за виявлену мужність та відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України  державною відзнакою – медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено старшину Євгена Рябенкова.  Іще ціла когорта військовослужбовців – учасників бойових дій отримали нагрудні знаки учасника АТО.
Ганна КОБАЛЬ