Перший заступник Міністра регіонального розвитку України здійснив робочий візит на Виноградівщину

Перший заступник Міністра регіонального  розвитку України В’ячеслав Негода разом із представником Ради Європи, спеціальним радником Уряду України з питань децентралізації Даніелем Попеску, губернатором Закарпаття Геннадієм Москалем та головою Виноградівської райдержадміністрації Михайлом Русанюком, а також представниками міністерств освіти і культури, Центрального офісу реформ з децентралізації та експертами зі столиці провели зустріч із керівництвом та активом сіл Пийтерфолво, Тисобикень та Форголань.
В ході зустрічі, яка проходила у форматі відкритого діалогу, обговорено питання перспективи розвитку та покращення інфраструктури в селах Виноградівського району, розвитку місцевого самоврядування,  децентралізації та формування територіальних громад, якості надання освітніх послуг у школах із угорською мовою навчання.   
Під час бесіди перший заступник Міністра регіонального розвитку України В’ячеслав Негода запевнив селян у особистому сприянні подальшого розвитку інфраструктури у Виноградівському районі.                            Прес-служба Виноградівської РДА