У таборі «Каштан» діти оздоровлювалися тілом і душею

Щороку християнське братство «Світло любові» організовує у нашому місті літній відпочинок для юних мешканців району і області. Позаяк територія, де він знаходиться, оточена каштанами, то й назву він отримав однойменну. Протягом двох тижнів липня понад півсотні діточок, серед яких були діти з багатодітних сімей, діти, позбавлені батьківського піклування та інваліди, весело і насичено проводили свої літні канікули у таборі з денним перебуванням «Каштан», де керівником була Ірина Поличко. Завдячуючи волонтерам та членам християнського братства, дітки набралися сил та отримали масу позитивних емоцій на цілий рік.
З ранку і до вечора дівчатка та хлопчики різного віку перебували під наглядом досвідчених вихователів – Діани Петренко, Вікторії Фадєєвої (вона приїхала до нас із Львівщини, за фахом вчитель англійської), Вікторії Потокіної, американців – Леоніда Пуга та Михайла Ребрика. З дітьми вони гралися у розвиваючі ігри, проводили майстер-класи, конкурси, різні змагання, а також їздили на екскурсії, відпочивали на природі та річці Тисі. Особливе місце відводилося вивченню Біблії.
Розпочинався кожен день зі сніданку, після якого дітки розважалися, а затим проходив урок англійської мови. Це стало можливим за сприяння вихідця з нашого міста, який понад 15 років мешкає в Америці, і частково спонсора – Михайла Ребрика. Протягом декількох років він приїжджає на малу батьківщину зі своїми внуками, котрі займаються з діточками і одночасно самі удосконалюють власну українську мову. «Наш табір із англійським та християнським нахилом. Тому й роботу свою відповідно організували. Ми піклуємося про здоров’я підростаючого покоління, а також акцентуємо увагу дітей на Біблії. Вони вивчають напам’ять віршики, співають пісні. Волонтери з Америки володіють різними музичними інструментами, тому кожен урок доповнюється музичним супроводом. Тобто, у таборі наші діточки оздоровлювалися тілесно смачною їжею і духовно – Словом Божим», – розповіла Ірина Василівна.
До слова, харчування у діток п’ятиразове, збалансоване і корисне. Смачними сніданками, полуденками, обідами, підвечірками та вечерями їх пригощала кухар Альона Муравйова, якій на волонтерських засадах допомагала Марина Калабішка.
Коли ми поцікавилися, які враження у дітей від табору, вони одноголосно відповіли, що їм було дуже добре. Цим самим підтвердивши слова керівника Ірини Поличко, яка підсумувала, що діти так люблять проводити час у таборі, що ввечері не хочуть додому повертатися. А, як кажуть, вустами дитини завжди глаголить істина.
Любов ТОКАЧ