Відновлювально-ремонтні роботи під контролем

Минулої суботи у сесійному залі влади за ініціативи голови ОДА Геннадія Москаля відбулася семінар-нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Мікуліна. Допомогти Виноградівському району голів всіх райдержадміністрацій області закликав губернатор краю. Участь у нараді взяли: голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк, голови або представники всіх райдержадміністрацій області, керівники структурних підрозділів Закарпатської облжержадміністрації та Виноградівської райдержадміністрації, спеціалісти різних галузей, представники підрядних організацій, голови сільських та селищних рад району, котрі постраждали внаслідок потужного градобою.
Керівник району наголошував, внаслідок градобою пошкоджено 6017 приватних будинків та 47 об’єктів соціально-культурної сфери.
На робочій нараді було визначено, за котрою із райдержадміністрацій закріплено той чи інший постраждалий від градобою об’єкт соціально-культурної сфери району. Зокрема, ДНЗ №2 с. Олешник за Берегівською РДА, Великопаладська ЗОШ за Воловецькою РДА, міські ЗОШ №1 та №2 за Великоберезнянською РДА, Оноцька ЗОШ, Ботарські ЗОШ та ДНЗ за Рахівською, Веряцька амбулаторія за Ужгородською, Теківський будинок культури за Тячівською, Підвиноградівський будинок культури за Мукачівською РДА і т. д. Окрім того, було визначено те, що постачання металопрофілю та пиломатеріалів відбуватиметься центрацізовано.
На семінар-нараді заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін наголосив на тому, що всі підрядні організації повинні відповідально віднестися до поставленого на них завдання, адже відновлювальні роботи на соціальних закладах необхідно провести максимально якісно та у короткі терміни. Застерігав підрядників, не завищувати ціни відновлювальних робіт.
Михайло Русанюк зазначив, що підрядні організації Виноградівського району близько тижня працюють на пошкоджених градобоєм об’єктах, і вже найближчим часом відновлювальні роботи будуть завершені. Підрядники області просили письмове роз’яснення щодо оформлення документації. Начальник управління фінансів  Валерія Варга звернула увагу присутніх на важливість економічної класифікації робіт.
Затим для підрядників було проведено навчання, під час якого їм розповіли про ключові моменти в оформленні всіх необхідних документів. Після семінар-наради підрядники разом із головам сільських та селищних рад, а також керівниками управління освіти, відділів охорони здоров’я та культури відправилися на закріплені за ними об’єкти для проведення необхідних вимірювальних та обчислювальних робіт.
Вл інф.