Як голосували у Великих Ком’ятах

Вибори на всіх трьох дільницях у селі Великі Ком’яти пройшли спокійно, проте на двох явка бажала бути кращою. Проблему для членів комісій та тих, що бажали проголосувати, створювали купа неточностей у списках – дуже наплутаний реєстр виборців: змінена одна буква в прізвищі чи імені (от, приміром, прийшов голосувати хлопець Віталій, а в списках фігурує дівчина Віталія), невірно вказаний адрес тощо.
За словами голови виборчої комісії №210078, що була розміщена у актовому залі адмінбудинку сільської ради, Марії Тоні, перший виборець Ганна Глінка з вул. Волошина до них завітала ще зранку і чекала відкриття дільниці. Жінка перенесла інсульт, проте, ослаблена хворобою, все ж прийшла виконати свій громадянський обов’язок. Було і багато молоді, хто голосував вперше. Пік активності виборців спостерігався з обіду – коли у всіх церквах села закінчилися богослужіння. Найактивнішими були вірники дому молитви Християн віри євангельської. Вдома ж голосувало 13 лежачих хворих та стареньких. Загалом, на цій дільниці зареєстровано 2428 виборців, а на час закриття проголосувало тільки 901 чоловік.
На дільниці №210080 (Малі Ком’яти), де головою комісії була Надія Довганич із 1717 виборців за годину до закриття дільниці проголосували тільки 560 чоловік. Першим кинув бюлетень в урну Юрій Копча.
Найактивнішими були виборці на дільниці №210079 у Завадці. Тут із 715 виборців за годину до закриття дільниці своє волевиявлення продемонстрували 358 чоловік. Вперше голосувало 8 молодих людей, а от на дому тільки двоє. Самими ранніми виборцями тут були молоде подружжя Олександр та Анна Мотруничі.
Загалом всі голови комісії тішаться спокійною атмосферою на дільницях у день голосування. Вибори пройшли цивілізовано і спокійно, як того й вимагає закон. Зауважень щодо порушень з боку спостерігачів не було.
Наталія КОБАЛЬ.